2017-08-27 17:34:43

Gorgan Trophy '17 — Результати

Добігли кінця «Gorgan Trophy '17». Цьогоріч в сімох залікових групах взяло участь 24 екіпажі з 17 міст — справжніх поціновувачів надскладного, гірського бездоріжжя. Котрі не дивлячись на численні перешкоди та випробування йшли до перемоги впродовж трьох днів. Долали складні гірські підйоми трелювальними дорогами яки підвладні лиш гусеничній техніці, долали річки та кам'яні русла. Основний чинник перемоги — кількість взятих контрольних пунктів (КП) — балів. КП лінійної спец-ділянки зараховувались як 0,5 бали.

Найбільша боротьба точилась в туристичних класах. Так в класі TOURISM-AUTO перемогу здобув екіпаж Катонов Дмитро та Юлія з міста Одельцгаузен, Німеччина на Mitsubishi Pajero — 58 КП ,другими став львівський екіпаж Олександр Улашин та Юрій Ростоцький також на Mitsubishi Pajero — 46, а третіми прийшов суто жіночій екіпаж Тетяна Литвинова, Львів та Мілана Скорик, Київ на Mitsubishi Pajero Pinin — 28 КП.

В групі TOURISM-HARD перемогу отримав екіпаж Донецька Максим Скобликов та Андрій Зуєв на Suzuki Vitara що взяв 58 білів за 20 год. 45 хв. Друге місце у екіпажа на Suzuki Vitara з міста Дніпро на Suzuki Vitara Юрка Бурова та Євгена Івченко — 58 білів за 21 год. 13 хв. Трете місце посів екіпаж на Toyota Tacoma, також з міста Дніпро Ярослав Конта та Павел Гончаров — 34.5 бали.

В комбінованій групі TOURISM-ATV/UTV де змагаються учасники на квадроциклах та багі перше місце посів київський екіпаж Юрій Кузьменко та Олексій Щербаков на Polaris RZR з результатом 58 білів за 14 год. 34 хв. Друге місце в пари квадроциклістів з Волині Віталій Хижун, Ківерці та Андрій Печук, Шацьк на BRP CanAm — 58 балів за 15 год. 32 хв. Трете місце посів екіпаж Polaris RZR Дмитро Товмаченко, Новоукраїнка та Дмитро Гулич, Київ — 56 білів.

В спортивних класах попри малу чисельність також не обійшлось без боротьби. Так в групі TR1 перше місце посів екіпаж Олег Сагайдак, Вінниця та Марія Арсланова, Київ на Daihatsu Feroza з результатом в 44.5 бали. Другими став екіпаж з міста Київ Андрій Мормило та Ярослав Мішук на Jeep Wrangler з 39.5 балами. А трете місце посів екіпаж з міста Київ також на Jeep Wrangler p 8 балами.

Перше місце в групі TR2 в екіпажу братів Яремчуків — Ярослава та Богдана з смт. Великий Любінь, Львівської обл. на Nissan Patrol з результатом у 26 балів. Друге місце посів київський екіпаж,також на Nissan Patrol Євген Ковалевич та Валерій Шевченко з 12 балами.

Першим у найважчій автомобільні групі TR3 став екіпаж Кам'янець-Подільського Денис Гнапінський та Вадим Дулепа на прототипі “МАРСІК” з результатом у 28.5 балів. Друге місце посів екіпаж з міста Тернопіль на прототипі на базі ГАЗ69 Микола Шаршонь та Іван Бичковський з результатом у 21.5 бали.

У групі ATV перемогу посіла пара квадроциклісті Павло Литвинов місто Львів на Yamaha Grizzly та Олексій Шумілкін з міста Харків на BRP XMR з результатом в 39 балів та часом 22 год 26 хв. Другими стала пара з міста Київ Юрій Ткач та Олег Коваленко на Yamaha Grizzly з результатом у 39 балів та часом 23 год 24 хв.

Географія «Gorgan Trophy '17»: Київ, Буча - Київська обл., Вінниця, Дніпро, Донецьк, Кам'янець-Подільський - Хмельницька обл., Коломия - Івано-Франківська обл., Ківерці та Шацьк - Волинська обл., Новоукраїнка - Кіровоградська обл., Тернопіль, Харків, Чернівці, Чугуїв - Харківська обл., Львів, Великий Любінь - Львівська обл., Одельцгаузен - землі Баварії, Німеччина.

Підводячи підсумки 10 річного Ґорґанського марафону впродовж якого відбулось 9 трофі-рейдів хочеться в першу чергу відмітити учасників цих перегонів. А це не багато не мало 632 екіпажів котрі не побоялись кинути виклик гірський стихії та один одному. Тим хто відвідав Ґорґани і на все життя закохався у цей край недосяжних вершиш, стрімких рік та суворого характеру гір. Хтось побував тут лише раз, хтось повертається знову і знову, але кожен запам'ятав на все життя цей особливий, гірський край, суворі випробування та незабутні враження.