2016-08-05 13:01:12

Gorgan Trophy '16 — Маркування КП

Gorgan Trophy '16 — Маркування КП

Завершено маркування КП залікових груп TR1, TOURISM-AUTO, TOURISM-HARD та TOURISM-ATV/UTV. Для кожної з залікових груп встановлено по 40 КП: 24 та 16 КП на 1 та 2 день відповідно до ліміту часу 12 та 8 годин.

КП TOURISM-HARD та TOURISM-ATV/UTV спільні і мають рівень складності на 20% - 30% вище ніж КП TR1. Глибокої води немає, проте є рух через річки у місцях перетину доріг. Є заболочені КП (верхові болота). Загальна протяжність в день не більше 150 км, окрім 1 дня групи TOURISM-AUTO де кілометраж може сягати 200-300 км. Для цієї групи верхньою точкою є село Старий Угринів, нижньою Стара Гута. На заході с. Липовиця, на сході с. Манява Другій день TOURISM-AUTO проходитиме в класичному Осмолодскому регіоні. Традиційно для Gorgan Trophy в TOURISM-AUTO є КП з фотофіксацією на фоні об'єкту відповідно до еталонного фото з дорожньої книги. Як правило це культові, архітектурні чи інженерні споруди — КП з номерами: 703, 706, 708, 709, 716, 719, 728. Для спрощення процедури пошуку об'єкта КП кожен учасник отримує дорожню книгу формату А5 з фото КП та зазначенням висоти розташування об'єкту, регламентом, контактами організаторів, екстрених служб та додатковою інформацією. Детальніше з КП можна ознайомитись в розділі Gorgan Trophy '16 Контрольні пункти (КП).

Додатково звертаємо увагу учасників групи TOURISM-AUTO про те що в перший день рух до більшості КП проходить через населені пункти. В більшості населених пунктах погане дорожнє покриття і дуже низька інтенсивність руху і місцеве населення, а особливо діти можуть вчасно не відреагувати на спортивний автомобіль що рухається з максимально дозволеною ПДР швидкість. Тому дуже просимо рухатись населеними пунктами зі швидкість не більше 40 км / год. Жодні спортивні результати не варта й одного людського життя!

Траса змагань вище Осмолоди не є закритою. Тому можливий зустрічний рух важкої лісовозної техніки, в т.ч. гусиничної. До того ж багато КП мають лише один шлях під'їзду. Хоча технічно в більшості випадків можливо роз'їхатись, але перш ніж безпосередньо заїхати на КП переконайтесь що та нікого немає і ви не запрете екіпаж котрий спускається з КП. Деякі КП мають два і більше шляхи і самий очевидний не завжди є самим простим чи взагалі прохідним. В районі «Дальньої Мшани» продовжується будівництво нової лісовозної дороги, в'їзд на яку закритий. Не потрібно будь в який спосіб на неї попадати. Дорога є закрита для проїзду.

На сьогодні досі не розчищені всі дороги після буревію що пройшов наприкінці червня цього року. Тому наявність бензопили та сокири може бути вирішальним елементом при заході на КП. До того дерева продовжують падати і можлива повторна прочистка дороги. Різати дозволено тільки ті дерева що лежать на дорогах чи безпосередньо закривають доступ до КП, наприклад старий, не вивезений ліс на вирубках. КАТЕГОРИЧНО заборонено різати живий ліс що стоїть, не залежно від його місця знаходження!

Також додатковою складністю при взятті КП на вирубках є велика кількість ягід: малини, ожини, чорниці, лохини, суниці. Через дуже тепле та сонячне літо ягід дуже багато і вони дуже смачні, неможливо просто так промайнути.

Для доїзду учасників змагань автовозами та причепами наполегливо рекомендуємо заїзд через Рожнятів (за мостом на право, не по вказівнику на Осмолоду) — Цнява — Дуба — Перегінське — Ясень. Дорога через Богородчани на Красне від Розсільно і до Небилова в край поганому стані, ще гіршому ніж 12 км відрізок Ясень — Осмолода. Для учасників що заїжджають власним, позашляхвим транспортом без причепів можливий доїзд через Розсільну — Межгір'я — Луквицю — Сливки.

По проживанню є можливість додаткового розміщення у пансіонаті «Підлютий» що поруч з «Вільними Вітрами», тел. +38 (096) 120 43 72 — Ростислав.

Для вболівальників, глядачів, команд технічної та моральної підтримки є можливість отримати 26 серпня буклет з зазначенням цікавих місць (POI) Рожнятівського та Богородчанського районів, а також залити в навігаційні прибори координати цих місць і треки доїзду.

25 серпня з 18:00 до 20:00 для всіх охочих (не тільки учасників) буде проведено інструктаж з першої домедичної допомоги. Буде надано інформацію що до роботи з потерпілими, оцінки їх стану, прийняття рішення про ту чи іншу допомогу. Інструктаж проводитиме лікар змагань Сергій Березан — спортивний медик, інструктор по тактичній медицині, викладач Української військово-медичної академії, сертифікований інструктор медицини катастроф, TCCC, TECC, EMCA, всеукраїнської ради реанімації, домедичної допомоги. Лікар з практичним досвідом рятувальних операцій і операцій по евакуації поранених в зоні бойових дій.