2016-07-20 19:57:52

Gorgan Trophy '16 — Розвідка

Gorgan Trophy '16 — Розвідка

Проведена попередня розвідка та часткове маркування трас «Gorgan Trophy '16». Змагання відбудуться в традиційному Горганському районі в гірському масиві на південь Осмолоди. За 4 роки поки в цьому районі не проводились змагання до старих, відомих доріг добавилась низька нових, відсипаних доріг, що дають можливість відносно швидко добратись до віддалених ділянок цього масиву.

При прокладання маршрутів будуть задіяні нові ділянки. Додатковою складністю цього річних прегонів стануть наслідки недавнього буревію — впалі дерева що загатили дорогі та потоки. Наявність бензопили, сокири та справної лебідки єдиний шлях до проходження усього маршруту.

Штаб звикло буде розташований на території готельного комплексу Вільні Вітри, у приміщенні нового ресторану. Базовий табір буде поруч з річкою, на галявині біля повороту на Вільні Вітри. Там же планується проведення адміністративних та технічних перевірок 25 серпня 2016. Нагородження переможців заплановано на 28 серпня 11:00 у Івано-Франківську.

Норматив часу «Gorgan Trophy '16» складе 20 годин. 12 та 8 годин на 1 та 2 день відповідно. Координати КП будуть видаватись безпосередньо перед стартом спец ділянки. Також в планах створення путівника для вболівальників, “технічок” та не учасників змагань, з метою ознайомлення з найцікавішими місцями навколишніх теренів Рожнятівського та Богородчанського районів, Івано-Франківської області.