2011-10-20 15:12:04

Gorgan Trophy '11 — Результати

З 21 по 24 вересня цього року відбулися п’яті традиційні, міжнародні змагання з трофі-рейдів «Gorgan Trophy '11». Цьогоріч участь в них взяв 121 екіпаж на автомобілях, квадроциклах, баггі та прототипах. Змагання були етапом чемпіонату України та чемпіонату Росії з трофі-рейдів. Тож переважну більшість склали саме українські та російські екіпажі. Також традиційною була присутність екіпажів з Білорусі, Латвії, Естонії та Молдови. Учасники в залежності від рівня підготовки та типу техніки були розділені на 8 залікових груп. Шість спортивних та дві любительські.

Окрім класичних і типових для цих змагань перешкод у вигляді крутих та затяжних підйомів, кам’яних доріг-річок, глиняних колій, цього року на шляху до контрольних пунктів учасникам стали верхові болота з лісовозними коліями що простягнулися на десятки кілометрів колишнім Польско-Словацьким кордоном, нині границею Івано-Франківської та Закарпатської областей. Також цікавим нововведенням в останній день, стала лінійна гонка у заліку спортивних класів з елементами раптового контролю. Дехто з екіпажів витратив на 50-ти кілометровий відрізок понад пару годин часу, хтось вклався менше ніж за годину.

Загалом по при сприятливу погоду та відносно сухе літо та початок осені другий день змагань порадував учасників нічним дощем і відносно прохідні ділянки попереднього дня стали доволі проблемними відрізками, особливо це було відчутно на затяжних глиняних підйомах де техніка просто неспроможна була йти власним ходом по слизький глині та постійно з'являючись в лісовозні колії. Власне дороги від важких, потужних автомобілів та трильовщиків котрі працюють на лісороробках становлять левину долю усіх шляхів котрими рухаються спортивні апарати учасників трофі-рейдів. І певно лише любительські класи мають змогу частково рухатись ґрунтовими дорогами загального призначення котрі не змінюють свій характер в залежності від опадів. Також вже традиційними для туристів контрольними пунктами стали пам’ятки природи та архітектури прикарпатського краю, цікаві і віддалені місця Горган та місця з характерними та типовими для підкорювачів бездоріжжя на серійних автомобіля елементами легкого бездоріжжя.

Цей рік в черговий раз нагадав усім учасникам що гори все ж не такі рівні як рівнини і закони фізики тут працюють набагато ефективніше і швидше. Проте численні перевороти техніки на ухилах не зупиняли учасників. І хто самотужки, хто а допомогою лебідки іншого екіпажу знову вставали на колеса і продовжували боротьбу. З гір своїм ходом повернулись усі. Тож розрахунок складності траси організаторами та правильна оцінка власних сил екіпажів була правильною. Траси були водночас складними і реальними.

Враховуючи досвід попередніх років та аналогічних змагань організатори зробили ряд змін що до процедури адміністративних та технічних перевірок з метою збалансувати навантаження при реєстрації та спростити процедуру для учасників. Також традиційною була робота закритого парку в котрий після фінішу кожної спец.ділянки ставились уся техніка спортсменів.

Як і в кожній боротьбі на «Gorgan Trophy '11» були свої переможці. Окремий залік в чемпіонаті України та чемпіонат Росії. На жаль через юридичні аспекти та нюанси регламентуючих документів не вдалось зробити спільний залік обох чемпіонатів. Проте рівень підготовки іноземних екіпажів, навіть тих що вперше беруть участь у гірському трофі-рейді були на висоті.

Перше місце в групі ТР1 зайняв екіпаж Ковалевич Євген та Павлюк Олександр м.Київ на Nissan Patrol котрий зібрав усі 36 КП за 13 год. 48 хв. Друге місце: Пономарчук Віктор та Мальцев Сергій м.Дніпропетровськ на Suzuki Samurai з часом 13 год. 53 хв. І на третьому місці гості з м.Гомеля республіки БілорусЬ Вартанян Сергій та Коробов Василь на Jeep Wranqler.

Другу залікову групу ТР2 очолив екіпаж лідерів цьогорічного чемпіонату України Циплаков Руслан м.Донецьк та Майборода Віталій м.Київ на Tayota FG Cruiser - 22 год. 57 хв. вони затратили що зібрати усі 37 контрольних пункти. На другому місці екіпаж Конохов Олексій м.Севастополь та Безуглий Сергій м.Бахчісарай на Toyota LandСruiser 70 з часом 24 год та 29 хв. з усіма КП. Треті місце в киян Єршов Сергій та Бурахович Андрій на Toyota Land Cruiser 70, усі КП вони зібрали за 27 год. 27 хв.

Першими в самій важкій заліковій групі ТР3 став сімейний екіпаж батька та сина з м.Даугавпілс, Латвія: Зейза Вілніс та Зейза Айгар, усі 51 контрольний пункт вони взяли за 20 год 15 хв. Усі контрольні пункти вів екіпаж Януковича Віктора та Осадчого Сергія м.Київ витративши 27 год 1 хв. А от екіпаж що посів трете місце Пупов Сергій та Какулія Євген, м.Луганськ не добрав до повноти 4 КП з часом 31 год 10 хв.

Четверта залікова група ATV - квадроцикли. Перше місце посіли фаворити цього та минулого років Литвинов Павло м.Львів та Новіцький Віталій м.Хмельницький на Suzuki Kingquad та Yamaha Grizzly котрі зібрали усі 52 КП з 24 год. 38 хв. Друге місце у сімейного екіпажу Позняк Іван та Позняк Владислав з м.Запоріжжя на BRP Renegade, усі КП за 26 год. 21 хв. На третьому Хорошевський Андрій та Баликін Роман м.Київ на Kawasaki BF - 29 год. 26 хв.

Нова залікова група під номером 6 - UTV. Перше місце у лідерів цього року, екіпажу м.Харків: Романенко Володимира та Мінькова Дмитра на Polaris RZR-S усі 52 КП за 30 год 33 хв. На другому місці Рєзніков Олексій та Єрш Михайло м.Київ на Kawasaki Teryx з усма КП за 36 год 34 хв. Трете місце в екіпажу Пархоменко Олександр та Пархоменко Геннадій, м.Волноваха на Polaris RZR XP - 37 КП зп 29 год. 9 хв.

Сьома залікова група - OPEN33. Перше місце Халаімов Денис та Монастирьов Віталій м.Харків на УАЗ 315195, 37 КП за 29 год. 17 хв. На другому місці київький екіпаж Яценко Олексій та Макаренко Олександр на Toyota Land Cruiser 70 - 35 КП за 36 год. 46 хв. І на третьому місці одесити Головаченко Дмитро та Гончарук Іван на Suzuki Samurai - 29 КП за 34 год 34 хв.

В класі Турим-АВТО з часом 11 год 28 хв перше місце посів екіпаж м.Дніпротетровськ - Зворигін Олександр та Зворигін Сергій на Mitsubishi Pajero Wagon, усі 27 КП. Друге місце в Пенкаль Сергія та Пенкаль Оленни м.Хмельницький на Nissan Patrol 12 год. 16 хв. На третьому місці Карманенко Віталій та Катасанов Сергій, м.Брест, Білорусь на Toyota Land Cruiser 61, 12 год 42 хв.

Клас Турим-ATV. Перше місце Недошитко Роман та Стецик Анатолій, м.Тернопіль на BRP Outlender, 23 год 45 хв. На другому місці одесити Поступайло Іван та Купчік Віктор, 23 год 50 хв. Трете місце в Гарбарука Юрія та Дундій Тараса, м.Київ - 25 год 42 хв.

Переможці усіх класів отримали дитячі квадроцикли Зондер. Други та треті місця були відзначені призами від компанії BTR та офіційного представника Ironman 4x4 в Україні. Також хочемо подякувати а спонсорську допомогу компанії «ОККО» та «HardWheels».