2010-10-01 16:56:48

Gorgan Trophy '10 — Екологічна застава

Щороку учасники «Gorgan Trophy» під час реєстрації вносять екологічну заставу, яку до речі дуже часто плутають з внесками і заносять на витрати, що є в принципі абсолютно неправильно, адже застава повертається учаснику у разі відсутності екологічних порушень та порушень передбачених регламентом.

За що саме екіпаж може бути позбавлений еко-застави. В першу чергу це порушення норм екології. Зливання технічних рідин у ґрунт та воду. викидання сміття та запчастин у місця не призначені для цього. Роботу з тросом лебідки без коро-захисної стропи, рукавиць, а у випадку сталевого тросу - гасителю тросу. Також до грубих порушень відноситься їзда без шоломів, особливо в групах квадро та мото. Не виконання вказівок організаторів, не спортивна поведінка, не повага чи образи організаторів та офіційних осіб.

Цього року вперше була неповернута екологічна застава. Екіпажі №19 Лукацький Вiталiй, Хоменко Сергiй та № 20 Порохня Олександр, Логвиновський Олег (Україна, Кременчук), що неодноразово не виконували вимоги організаторів, порушували правила безпеки (їзда без шоломів, робота лебідками без коро-захисного стропу), порушення роботи закритого парку, неповага до організаторів - окрім неповернення застави були дискваліфіковані зі змагань та внесені до списку осіб яким буде відмовлена участь у наступних змаганнях «Gorgan Trophy».

Кошти що були не повернуті екіпажам перераховані як благочинний внесок «Фонду розвитку Рожнятівщини».

Gorgan Trophy '10 – Екологічна застава Фото 1 Gorgan Trophy '10 – Екологічна застава Фото 2 Gorgan Trophy '10 – Екологічна застава Фото 3 Gorgan Trophy '10 – Екологічна застава Фото 4 Gorgan Trophy '10 – Екологічна застава Фото 5 Gorgan Trophy '10 – Екологічна застава Фото 6 Gorgan Trophy '10 – Екологічна застава Фото 7 Gorgan Trophy '10 – Екологічна застава Фото 8