2010-09-27 17:00:47

Gorgan Trophy '10 — Результати

22-26 вересня 2010 відбулося четверте за рахунком GPS-орієнтування в Карпатах «Gorgan Trophy '10» з класів серійних і підготовлених позашляховиків та квадроциклів. Цього року у ньому брало участь 92 екіпажів зі України, Білорусі та Польщі — 65 авто 54 квадроцикли. Учасники на позашляховиках були розділені на чотири групи: серійні — група ТР1 (14 авто), підготовлені — група ТР2 (18 авто), спеціально підготовлені автомобілі — група ТР3 (7 авто) та клас не підготовлених позашляховиків — Туризм (26 авто).

Індивідуальний залік

Місце Номер Екіпаж Місто Час КП

TR1

1 101 Улезко Дмитро, Сьомка Сергій Ірпінь, Ірпінь 21:41 41
2 117 Кузнєцов Микола, Лялька Віталій Перещепине, Перещепине 23:03 41
3 105 Коваленко Ернест, Кравченко Родіон Харків, Харків 25:56 41

TR2

1 208 Самборський Дмитро, Горбаченко Роман Одеса, Одеса 29:18 44
2 209 Халаімов Денис, Монастирьов Віталій Харків, Харків 34:56 44
3 202 Ершов Сергій, Бурахович Андрій Київ, Київ 39:00 42

TR3

1 313 Свирипа Леонiд, Гапоненко Iгор Одеса, Одеса 38:50 41
2 303 Тригуба Олег, Тригуба Геннадій Одеса, Одеса 37:06 31
3 302 Янукович Віктор, Осадчий Сергій Донецьк, Київ 36:10 29

ATV

1 01 Новіцький Віталій, Литвинов Павло Хмельницький, Львів 26:01 53
2 22 Позняк Іван, Позняк Владіслав Запоріжжя, Запоріжжя 32:27 50
3 07 Міньков Дмитро, Романенко Володимир Харків, Харків 37:05 50

TOURISM

1 510 Соколов Олександр, Павлов Геннадiй Одеса, Одеса 18:36 26
2 517 Юрченко Ігор, Ковінько Олександр Вінниця, Вінниця 25:37 26
3 503 Смерека Ярослав, Цибульський Олександр Чернівці, Чернівці 26:27 26

Командний залік

№ п/п Команда Ст № Прізвище, ім’я Залік. група Місце в групі Очки Місце команди
всього очок
1 "Направление" КК.04.010.10
Драганов Олексій КІ.04.024.10
Одеса
303 Тригуба Олег 3 2 9.6 24 очок
1-2 місце
Тригуба Геннадій
208 Самборський Дмитро 2 1 12
Горбаченко Дмитро
206 Чорний Руслан 2 8 1.2
Рукша Дмитро
210 Шереметьєв Антон 2 5 4.8
Никитенко Володимир
211 Приваленко Валерій 2 0 0
Соловйов Артем
113 Король Віктор 1 10 0
Павлов Олександр
313 Свирипа Леонід 3 1 12
Гапоненко Ігор
2 "UKRAINE RACING" КН.04.001.10
Осадчий Сергій НІ.04.014.10
Київ
6 Логвиненко Сергій 4 7 2.5 24 очок
1-2 місце
Федотов Євген
32 Баликін Роман 4 11 0
Хорошевський Андрій
101 Улезко Дмитро 1 1 12
Сьомка Сергій
302 Янукович Віктор 3 3 7.2
Осадчий Сергій
1 Новіцький Віталій 4 1 12
Литвинов Павло
114 Циплаков Руслан 1 4 6
Майборода Віталій
140 Гнідаш Богдан 1 9 0
Арсланова Марія
11 Єрш Михайло 4 17 0
Сінгаєвський Олександр
214 Заргана Дмитро 2 0 0
Циплаков Сергій
213 Дмітрієв Олександр 2 4 6
Добрянський Сергій
307 Рафік-Ель Халабі 3 7 2.4
Кодій Микола
107 Яценко Олексій 1 7 2.4
Кривицька Анна
3 "Офф-роад групп" КК.04.018.10
Халаімов Денис КІ.04.044.10
Харків
7 Міньков Дмитро 4 3 7.2 19,2 очок
3 місце
Романенко Володимир
105 Коваленко Ернест 1 3 7.2
Кравченко Родіон
117 Кузнєцов Микола 1 2 9.6
Лялька Віталій
5 Слюсаренко Валерій 4 5 4.8
Сіньговський Вадим
209 Халаімов Денис 2 2 9.6
Монастирьов Віталій