2010-09-10 20:29:30

Gorgan Trophy '10 — Маркування КП

Закінчено маркування КП «Gorgan Trophy '10». Загальна кількість КП – 208. З них ТР1 – 41, ТР2 – 44, ТР3 – 44, ATV – 53, Туризм – 26. Траси TR1-TR3 та ATV складніші минулорічної. Для ТР2-ТР3 та ATV багато лісвозних колій на підйомах, пару боліт, повалені дерева, скелі, каміння. Траса для ТР1 складна, багато кам'яних русел де необхідно мінімізувати швидкість, частина під'їздів без ручної роботи береться дуже складно, обов'язкова справна лебідка та бензопила та лопата. На всіх спортивних трасах будуть повалені дерева, в горах було дуже дощове літо. Вода спала, але ґрунти дуже вологі і дерева постійно падають. Дуже рекомендуємо всім мати подовжувачі тросів як для вінчування так і для страхування машин. Бокові уклони пробували звести до мінімуму, але в горах без них ніяк. Частина точок має більше ніж один підхід. Є точки розраховані на відносно довгі переїзди (15-20 км) для урізноманітнення навантаження на екіпажі.

Туризм проходиться без лебідки. Чотири КП береться екіпажем без фотографування авто та номера КП - водоспад, два монастирі та домна. Траса орієнтована на автотуристів, проте частина точок в Горганах буде трофійна. Координати 514 точки будуть видані окремо, після перевірки КП на цілісність.

Як і минулого року нагадуємо, що якщо КП бере якійсь екіпаж – є сенс почекати, поки вони повернуться, чи взяти іншу точку. Бо засядете самі і запрете ще когось. Перед тим як кудись всунутись, уважно прорахуйте свої можливості на розворот та спуск.

Новий начальник служби евакуації - Богдан Рараговський (с.Ясінь), телефон вказаний в дорожній книзі. АЗС в с. Ясінь буде працювати цілодобово починаючи з 22 числа. В базовому табору цілодобово буде чергувати швидка допомога з бригадою медиків та головний лікар змагань - телефон вказаний в дорожній книзі. Для покращення зв'язку буде розгорнуто вузол зв'язку. Керівник вузла зв'язку - Гарік (UT4UET).

Зверніть увагу на режим і умови роботи закритого парку та інші особливості змагань, стаття 3.1. індивідуального регламенту змагань.

У зв'язку зі очікуванням великої кількості глядачів та вболівальників, у базовому таборі ми виріши не перекладати фінансовий тягар на учасників, тож перебування у базовому таборі гостей (не учасників змагань) і користування усіма сервісами (вода, гарячі душі, біотуалети, навіси, дрова, мед.допомога і т.п.) коштуватиме 100грн. з автомобіля за всі 5 днів перебування в базовому таборі та сплата екологічної застави для гостей (не учасників змагань) в розмірі 400грн., котра буде повернена по вибутті з табору та відсутності порушень порядку. Прохання з розумінням поставитись до цього нововведення та всього що для Вас робиться під час заходу. Велике прохання гостей під час проведення змагань не виїжджати на трасу власними автомобілями та не створювати незручностей для учасників змагань. Екологічна застав гостям не буде повернена у випадку їхнього перешкоджанню руху учасників під час змагань, за винятком відвідування. Поважайте один одного.