Gorgan Trophy '13 - Результати

TR1

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 112 Косінов Дмитро
Тарасюк Сергій
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
Mitsubishi Mitsubishi pajero II 20:22 44
2 101 Кучер Андрій
Мухопад Віталій
Україна  Харків
Україна  Харків
Suzuki Suzuki Jimny 23:02 44
3 114 Косінов Вадим
Павленко Дмитро
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
Mitsubishi Mitsubishi pajero II 21:04 43
4 113 Васильєв Ігор
Драганов Олексій
Україна  с. Вільне Одеської обл.
Україна  Одеса
Suzuki Suzuki SANTANA 22:35 43
5 105 Гапоненко Ігор
Андрюшин Олексій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Suzuki Suzuki Jumny 23:57 41
6 121 Брусенцов Володимир
Корниєнко Віталій
Україна  Харків
Україна  Харків
Suzuki Suzuki Jimny 25:05 36
7 110 Katonov Dmytro
Katonov Julija
Німеччина  Odelzhausen
Німеччина  Odelzhausen
Suzuki Suzuki Vitara 21:58 27
8 103 Паскевич Едуард
Коваль Євген
Україна  Кременчук
Україна  Кременчук
Suzuki Suzuki Santana 21:54 17
9 122 Намєстніков Андрій
Войтович Олег
Україна  Львів
Україна  Львів
UAZ UAZ 3163 25:06 15
108 Рахмайлов Василь
Антонов Олексій
Україна  Київ
Україна  Київ
Land Rover Land Rover defender схід
111 Кухтюк Сергій
Пирогов Валентин
Україна  Київ
Україна  Днiпропетровськ
Suzuki Suzuki Samurai схід

TR2

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 201 Сальков Юрій
Лавро Вiталiй
Україна  Харкiв
Україна  Харкiв
Suzuki Suzuki Samurai 19:59 36
2 203 Єршов Сергій
Бурахович Андрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 70 20:55 34
3 204 Юзков Віктор
Козленко Михайло
Україна  Вишневе
Україна  Київ
Toyota Toyota LC 73 20:42 32
4 202 Гнідаш Богдан
Лисенко Олександр
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 40 24:44 31
5 214 Русланов Володимир
Тарасенко Володимир
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Lend Cruiser 70 20:45 28
205 Кардаков Андрій
Бодня Андрій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Toyota Toyota Land Cruiser дисквал.
211 Гуртовий Олександр
Ковальов Олександр
Україна  Донецьк
Україна  Краснодон
Toyota Toyota LC 73 дисквал.

TR3

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 303 Михайлов Олександр
Арсланова Марія
Україна  с.Сміле
Україна  м.Київ
UAZ UAZ 469 22:59 38
2 301 Тригуба Олег
Король Віктор
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Toyota Toyota PROTO 23:14 38
3 306 Ковінько Олександр
Войтко Олександр
Україна  Вінниця
Україна  Вінниця
Mercedes Mercedes G300D 25:27 34
4 307 Воротицев Василь
Репа Ігор
Україна  Донецьк
Україна  Слов’янськ
Mercedes Mercedes 230G E 21:43 30
5 321 Шаршонь Микола
Бичковський Іван
Україна  Тернопиль
Україна  Тернопиль
Mercedes Mercedes G300 22:20 25
302 Vansovics Edvins
Harjs Sils
Латвія  Riga
Латвія  Riga
Jeep Jeep Jeep CJ-7 поза залік.

ATV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 01 Литвинов Павло
Новіцький Віталій
Україна  Львів
Україна  Хмельницьк
Yamaha Yamaha Grizzly
Yamaha Yamaha Grizzly
23:07 50
2 03 Позняк Іван
Позняк Владислав
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
BRP BRP OUTLANDER 800 XMR YeLL
BRP BRP RENEGADE XXC1000
25:31 50
3 07 Осіпов Дмитро
Ткач Юрій
Україна  Запоріжжя
Україна  Київ
Suzuki Suzuki Buggy
Polaris Polaris 850XP
24:44 48
4 16 Гута Андрій
Померний Ігор
Україна  Тернопільська область
Україна  Тернопіль
BRP BRP Can-Am 26:43 39
5 30 Тузов Алексей
Мирончик Андрей
Російська Федерація  Санкт-Петербург
Російська Федерація  Санкт-Петербург
Honda Honda TRX 680 22:51 35
13 Кондратьєв Тимур
Полосенко Андрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki Brutforse
Polaris Polaris 750
дисквал.
17 Гарнага Ігор
Щербаков Денис
Україна  Дніпропетровськ
Україна  Дніпропетровськ
BRP BRP Renegede XCC
BRP BRP RENEGADE XXC
дисквал.

UTV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 501 Міньков Дмитро
Баликін Дмитро
Україна  Харків
Україна  Київ
Polaris Polaris RZR 15:19 49
2 505 Резніков Олексій
Ерш Михайло
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki TeryxS 25:12 43
3 507 Мостовий Іван
Єрш Кирило
Україна  Київ
Україна  Київ
Polaris Polaris RZR XP 900 24:35 33
4 509 Ісаєв Герман
Осадчий Сергій
Україна  Київ
Україна  Київ
BRP BRP Maverick 24:33 20
5 504 Пархоменко Олександр
Пархоменко Генадiй
Україна  Волноваха
Україна  Волноваха
Polaris Polaris RZR XP 900 16:41 15
502 Драло Володимир
Драло Сергій
Україна  Київ
Україна  Київ
Polaris Polaris RZR XP 900 дисквал.
503 Терлецький Володимир
Руденко Юрий
Україна  Київ
Україна  Чернигов
Yamaha Yamaha дисквал.
512 Томанек Олександр
Нікіфоров Андрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Polaris Polaris RZR S 800 Efi дисквал.
513 Журило Віктор
Демченко Віталій
Україна  Київ
Україна  Київ
Polaris Polaris RZR S 800 дисквал.

OPEN33

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 609 Панiшев Андрiй
Монастирьов Віталій
Україна  Харкiв
Україна  Харкiв
UAZ UAZ 315195-030 24:03 34
2 606 Улезко Дмитро
Сьомка Сергій
Україна  Ірпінь
Україна  Ірпінь
Suzuki Suzuki SJ 413 21:22 31
3 608 Рахмайлов Євген
Бачинський Євген
Україна  Киев
Україна  Киев
Land Rover Land Rover 20:22 23
4 613 Сас Сергій
Парахін Вадим
Україна  Хмельницький
Україна  Хмельницький
Mitsubishi Mitsubishi Pajero 10:26 2
612 Петьков Вадим
Лисенко Анатолiй
Україна  Харкiв
Україна  Київ
Suzuki Suzuki Samurai дисквал.

TOURISM-AUTO

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 707 Скалецький Сергiй
Скалецька Людмила
Україна  Севастополь
Україна  Севастополь
Toyota Toyota Land Cruiser Prado 25:12 63
2 710 Гомокі Віктор
Гісем Дмитро
Україна  Ужгород
Україна  с. Голубине
Suzuki Suzuki Jimny 21:24 56
3 719 Пономарчук Віктор
Гусев Андрiй
Україна  Днiпропетровськ
Україна  Днiпропетровськ
Mitsubishi Mitsubishi L200 24:40 56
4 724 Андрушко Дмитро
Ващишин Остап
Україна  Київ
Україна  Стрий
Land Rover Land Rover Defender 25:23 55
5 713 Юрченко Ігор
Сагайдак Олег
Україна  Вiнниця
Україна  Вiнниця
Daihatsu Daihatsu Feroza 25:02 52
6 704 Соловйов Артем
Ільєв Анатолій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
UAZ UAZ 3163 27:48 49
7 723 Ткач Олександр
Гайдучик Андрій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
UAZ UAZ 31622 29:19 43
8 703 Каздоба Віктор
Міхєєва Олена
Україна  Первомайськ
Україна  Первомайськ
Suzuki Suzuki Jimny 19:34 32
9 701 Малашенко Віктор
Бень Віталій
Україна  Кременчук
Україна  Кременчук
Suzuki Suzuki 11:59 24
721 Фретз Петер
Пенкаль Сергій
Україна  Хмельницький
Україна  Хмельницький
UAZ UAZ 469 дисквал.
702 Berzins Modris
Trups Edgars
Латвія  Riga
Латвія  Riga
Toyota Toyota Land Cruiser 73 поза залік.
709 Zeiza Vilnis
Zeiza Jelena
Латвія  Asune
Латвія  Asune
Toyota Toyota LC80 поза залік.

TOURISM-ATV/UTV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
801 Горшков Олександр
Лапшинський Олександр
Україна  Одеса
Україна  Одеса
CFMOTO CFMOTO CF-500 2A
CFMOTO CFMOTO CF-500X5
поза залік.
803 Труш Iван
Купчік Віктор
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Honda Honda XR250
Suzuki Suzuki DR250
поза залік.
802 Корольов В'ячеслав
Боднер Тiмур
Україна  Одеса
Україна  Iллiчiвськ
Suzuki Suzuki DR250R
Yamaha Yamaha Serrow 225
поза залік.
804 Казанцев Володимир
Яковлев Павло
Україна  м. Київ
Україна  м. Київ
Suzuki Suzuki DRZ400E
Honda Honda TM-300EX
поза залік.
805 Коваленко Ігор
Мосьпан Юрій
Україна  м. Київ
Україна  м. Київ
Suzuki Suzuki RMZ450
Suzuki Suzuki RMZ450
поза залік.
806 Лесніков Олександр
Логвиненко Сергій
Україна  Крюковщина
Україна  Київ
BRP BRP
Kawasaki Kawasaki KVF 750
поза залік.
806 Стельмах Ігор
Малиновський Марк
Україна  Київ
Україна  Київ
Polaris Polaris Scrambler XP850
CFMOTO CFMOTO CF625-X6 EFI
поза залік.
807 Озерянко Володимир
Пятковський Володимир
Україна  Київ
Україна  Київ
Polaris Polaris RZR XP поза залік.

03-06 вересня 2013 року
с. Стара Гута Івано-Франківської області
IІІ Етап Чемпіонату України з трофі-рейдів
«Gorgan Trophy '13»
ОФІЦІЙНА ОСТАТОЧНА КЛАСИФІКАЦІЯ ЗМАГАННЯ

Місце Ст. № Прізвище,і'мя
першого водія
Місто
першого
водія
Прізвище,і'мя
другого водія
Місто
другого
водія
Час КП Бали
І залікова група «ТР1»
1 112 Косінов Дмитро Запоріжжя Тарасюк Сергій Запоріжжя 20:22 44 12
2 101 Кучер Андрій Харків Мухопад Віталій Харків 23:02 44 9,6
3 114 Косінов Вадим Запоріжжя Павленко Дмитро Запоріжжя 21:04 43 7,2
4 113 Васильєв Ігор Вільне Драганов Олексій Одеса 22:35 43 6
5 105 Гапоненко Ігор Одеса Андрюшин Олексій Одеса 23:57 41 4,8
6 121 Брусенцов Володимир Харків Корниєнко Віталій Харків 28:56 36 3,6
7 110 Катонов Дмитро Одельцхаузен Катонов Юлія Одельцхаузен 29:55 27 2,4
8 103 Паскевич Едуард Кременчук Коваль Євген Кременчук 37:49 17 1,2
9 122 Наместніков Андрій Львів Войтович Олег Винники 30:48 15 0,12
10 108 Рахмайлов Василь Київ Антонов Олексій Київ схід
11 111 Кухтюк Сергiй Київ Пирогов Валентин Днiпропетровськ схід
ІІ залікова група «ТР2»
1 201 Сальков Юрій Харкiв Лавро Вiталiй Харкiв 19:59 36 12
2 203 Єршов Сергій Київ Бурахович Андрій Київ 20:55 34 9,6
3 204 Юзков Віктор Вишневе Козленко Михайло Київ 26:33 32 7,2
4 202 Гнідаш Богдан Київ Лисенко Олександр Київ 24:44 31 6
5 214 Русланов Володимир Київ Тарасенко Володимир Київ 20:45 28 4,8
6 211 Гуртовий Олександр Донецьк Ковальов Олександр Краснодон схід
7 205 Кардаков Андрій Одеса Бодня Андрій Одеса схід
ІІІ залікова група «ТР3»
1 303 Михайлов Олександр Сміле Арсланова Марія Київ 22:12 38 12
2 301 Тригуба Олег Одеса Король Віктор Одеса 23:14 38 9,6
3 306 Ковінько Олександр Вінниця Войтко Олександр Вінниця 25:27 34 7,2
4 307 Воротинцев Василь Донецьк Репа Ігор Слов`янськ 21:43 30 6
5 321 Шаршонь Микола Тернопіль Бичковський Іван Тернопіль 22:20 25 4,8
IV залікова група «АТV»
1 1 Литвинов Павло Львів Новіцький Віталій Хмельницьк 23:07 50 12
2 3 Позняк Іван Запоріжжя Позняк Владислав Запоріжжя 25:31 50 9,6
3 7 Осіпов Дмитро Запоріжжя Ткач Юрій Київ 24:44 48 7,2
4 16 Гута Андрій Васильківці Померний Ігор Тернопіль 26:43 39 6
5 30 Тузов Олексій Санкт-Петербург Мирончик Андрій Санкт-Петербург 22:51 35 4,8
6 13 Кондратьєв Тимур Київ Полосенко Андрій Київ схід
7 17 Щербаков Денис Дніпропетровськ Гарнага Ігор Дніпропетровськ схід
V залікова група «UTV»
1 501 Міньков Дмитро Харків Баликін Дмитро Київ 25:19 49 12
2 505 Резніков Олексій Київ Єрш Михайло Київ 25:12 43 9,6
3 507 Мостовий Іван Київ Єрш Кирило Київ 24:35 33 7,2
4 509 Ісаєв Герман Київ Осадчий Сергій Київ 27:47 20 6
5 504 Пархоменко Олександр Волноваха Пархоменко Геннадій Волноваха 38:15 15 4,8
6 503 Терлецький Володимир Київ Руденко Юрій Чернігів схід
7 513 Журило Віктор Київ Демченко Віталій Київ схід
8 512 Томанек Олександр Київ Нікіфоров Андрій Іванковичі схід
9 502 Драло Володимир Київ Драло Сергій Київ схід
VI залікова група «OPEN33»
1 609 Панiшев Андрiй Харкiв Монастирьов Вiталiй Харкiв 24:03 34 12
2 606 Улезко Дмитро Ірпінь Сьомка Сергій Ірпінь 21:30 31 9,6
3 608 Рахмайлов Євген Київ Бачинський Євген Київ 29:17 23 7,2
4 613 Сас Сергій Хмельницький Парахін Вадим Хмельницький 31:25 2 6
5 612 Петьков Вадим Харкiв Лисенко Анатолiй Київ схід

03-06 вересня 2013 року
с. Стара Гута Івано-Франківської області
Етап Любітельскої серії з трофі-рейдів
«Gorgan Trophy '13»
ОФІЦІЙНА ОСТАТОЧНА КЛАСИФІКАЦІЯ ЗМАГАННЯ

Місце Ст. № Прізвище,і'мя
першого водія
Місто
першого
водія
Прізвище,і'мя
другого водія
Місто
другого
водія
Час КП
ТУРИЗМ-АВТО
1 707 Скалецький Сергiй Севастополь Скалецька Людмила Севастополь 25:12 63
2 710 Гомокі Віктор Ужгород Гісем Дмитро Голубине 21:24 56
3 719 Пономарчук Вiктор Днiпропетровськ Гусев Андрiй Днiпропетровськ 24:40 56
4 724 Андрушко Дмитро Київ Ващишин Остап Стрий 25:23 55
5 713 Юрченко Iгор/Царик Руслан Вiнниця/Чернівці Сагайдак Олег Вiнниця 25:02 52
6 704 Соловйов Артем Одеса Ільєв Анатолій Одеса 27:48 49
7 723 Ткач Олександр/Кошовий Олександр Одеса Гайдучик Андрій Одеса 26:49 43
8 703 Каздоба Віктор Первомайськ Міхєєва Олена Первомайськ 33:54 32
9 701 Малашенко Віктор Кременчук Бень Віталій Кременчук 29:46 24
10 721 Фретз Петер Хмельницький Пенкаль Сергій Хмельницький схід