Gorgan Trophy '12 - Результати

TR1

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 112 Косінов Дмитро
Тарасюк Сергій
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
Mitsubishi Mitsubishi Pajero II 16:20 50
2 111 Ковалевич Євген
Павлюк Олександр
Україна  Київ
Україна  Київ
Nissan Nissan Patrol 16:32 50
3 114 Косінов Вадим
Павленко Дмитро
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
Mitsubishi Mitsubishi Pajero II 16:35 50
4 107 Гапоненко Ігор
Барановський Валерiй
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Suzuki Suzuki Jimny 17:13 50
5 116 Конта Ярослав
Литовченко Олександр
Україна  Дніпропетровськ
Україна  Дніпропетровськ
Toyota Toyota Tacoma 17:25 50
6 105 Коваленко Ернест
Кравченко Радіон
Україна  Харкiв
Україна  Харкiв
Mitsubishi Mitsubishi Pajero 18:07 50
7 127 Кучер Андрій
Фатєєв Павло
Україна  Харкiв
Україна  Харкiв
Suzuki Suzuki Jimny 22:14 50
8 177 Хохлов Юрiй
Хакімов Євген
Україна  Луганськ
Україна  Стаханов
Toyota Toyota FJ Cruiser 20:56 48
9 131 Божик Віктор
Божик Константин
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Jeep Jeep Wrangler 21:19 48
10 122 Юзков Віктор
Козленко Михайло
Україна  Вишневе
Україна  Вишневе
Toyota Toyota Land Cruiser 73 19:34 47
11 130 Соколов Олександр
Павлов Генадій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
VAZ VAZ 2121 22:57 46
12 115 Паскевич Едуард
Коваль Євген
Україна  Кременчук
Україна  Кременчук
Suzuki Suzuki Santana 28:01 41
133 Банчук Олександр
Банчук Михайло
Україна  м.Калинковичи
Україна  м.Калинковичи
Land Rover Land Rover Defender схід
134 Попше Іван
Попше Анна
Україна  с. Середнє-Водянє
Україна  Рахів
Toyota Toyota Land Cruiser 76 схід

TR2

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 201 Янукович Віктор
Осадчий Сергій
Україна  Киев
Україна  Киев
Toyota Toyota FJ Cruiser 23:36 43
2 210 Конохов Олексій
Безуглий Сергій
Україна  Севастополь
Україна  Бахчисарай
Toyota Toyota Land Cruiser 70 25:36 42
3 206 Гнідаш Богдан
Лисенко Олександр
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 40 27:08 28
4 211 Сальков Юрій
Лавро Вiталiй
Україна  Харкiв
Україна  Харкiв
Suzuki Suzuki Samurai 14:27 19
5 221 Пріваленко Валерій
Король Віктор
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Isuzu Isuzu Trooper 26:42 19
6 203 Мельников Віталій
Мельніков Владислав
Україна  Краснодон
Україна  Краснодон
Toyota Toyota FJ Cruiser 10:41 17
7 212 Александров Андрій
Лейкін Євген
Україна  Харків
Україна  Харків
Suzuki Suzuki Samurai 19:10 17
8 219 Циплаков Руслан
Майборода Вiталiй
Україна  Донецьк
Україна  Київ
Toyota Toyota FG Cruiser 10:14 15
9 205 Шаршонь Микола
Бичковський Іван
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
Mercedes Mercedes G300 17:44 11
10 213 Маслов Сергій
Гаркавий Юрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota FJ Cruiser 10:23 9
11 204 Гуртовий Олександр
Комаров Олександр
Україна  Донецьк
Україна  Донецьк
Toyota Toyota Land Cruiser 73 08:32 6
12 214 Маньшин Андрій
Андрюшин Артур
Україна  Бахчисарай
Україна  Одеса
Toyota Toyota Land Cruiser 73 26:11 6
13 202 Петьков Вадим
Лисенко Анатолiй
Україна  Харкiв
Україна  Киiв
Suzuki Suzuki Samurai 09:56 3
207 Єршов Сергій
Бурахович Андрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 70 схід
220 Шихотаров Сергій
Данусас Даріус
Російська Федерація  Калининград
Литва  Каунас
Toyota Toyota Land Cruiser 70 дисквал.

TR3

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 315 Тригуба Олег
Горбаченко Роман
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Toyota Toyota PROTO 22:04 33
2 302 Пупов Сергій
Какулія Євген
Україна  Луганськ
Україна  Луганськ
Steyr Daimler Puch Steyr Daimler Puch Pinzgauer 710 M 24:13 27
3 305 Ковінько Олександр
Войтко Олександр
Україна  Вінниця
Україна  Вінниця
Mercedes Mercedes Benz G300 20:21 22
4 316 Михайлов Олександр
Опальонов Роман
Україна  с.Сміле
Україна  Сєвєродонецьк
UAZ UAZ 469 22:56 18
322 Малиновський Володимир
Генкузен Юрій
Україна  Самбір
Україна  Самбір
UAZ UAZ схід

ATV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 01 Литвинов Павло
Новіцький Віталій
Україна  Львiв
Україна  Хмельницький
Yamaha Yamaha Grizzly
Yamaha Yamaha Grizzly
18:01 43
2 12 Дацюк Андрій
Жданенко Вадим
Україна  Київ
Україна  Київ
BRP BRP 800
BRP BRP 800
24:07 33
3 04 Терлецький Володимир
Логвиненко Сергій
Україна  Київ
Україна  Київ
BRP BRP 800
Kawasaki Kawasaki BF 750
26:24 33
4 14 Лохман Ігор
Орловський Денис
Україна  Боярка
Україна  Боярка
BRP BRP 5TCC
BRP BRP Bombardier
24:17 32
5 03 Татарінцев Андрій
Трибунал Сергій
Україна  Краснодон
Україна  Краснодон
BRP BRP Renegade XXC 800
BRP BRP Renegade XXC 800
25:32 29
6 22 Позняк Іван
Позняк Владислав
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
BRP BRP Renegade XXC 800
BRP BRP Renegade XСC 1000
26:42 29
7 06 Позняков Андрій
Бондаренко Олександр
Україна  Донецьк
Україна  Донецьк
Kawasaki Kawasaki
BRP BRP
26:14 23
8 31 Браян Бредлі
Шпак Ігор
Україна  Тернопіль
Україна  Львів
BRP BRP Can-Am
Yamaha Yamaha Grizly
21:12 21
9 26 Єлизаров Олександр
Білоцерковський Денис
Україна  Шахтарськ
Україна  Донецьк
BRP BRP CAN AM 1000 XT
BRP BRP CAN AM 1000 XT
26:13 20
10 29 Гута Андрій
Померний Ігор
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
BRP BRP
BRP BRP
20:49 16
11 28 Сивак Віктор
Ганджа Борис
Україна  Жашків
Україна  Маньківка
Yamaha Yamaha Grizli
Yamaha Yamaha
10:24 5
12 27 Северин Микола
Лукашенко Олександр
Україна  смт.Маньківка
Україна  с.Поташ
BRP BRP
Kawasaki Kawasaki Brute Force
14:27 5
13 19 Войтович Олег
Войтович Ростислав
Україна  Львів
Україна  Львів
BRP BRP Outlander 1000
BRP BRP Outlander 800
38:53 2
14 02 Хорошевський Андрій
Баликін Роман
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki Brute Force
Kawasaki Kawasaki Brute Force
05:03 2
15 32 Кондратьєв Тимур
Полосенко Андрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki брут форс
Polaris Polaris
14:19 1
11 Щербаков Денис
Гарнага Iгор
Україна  Днiпропетровськ
Україна  Днiпропетровськ
BRP BRP Outlender XT
BRP BRP Renegade
не залік
17 Лучков Олександр
Лейко Євген
Україна  Мукачево
Україна  Львів
BRP BRP Outlander 800ХT
BRP BRP Outlander 800R MAX
дисквал.
18 Лопушанський Андрій
Ахмєдов Шаміль
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki
Kawasaki Kawasaki
дисквал.
16 Рижиков Олег
Дорошенко Сергій
Україна  Дніпропетровськ
Україна  Дніпропетровськ
BRP BRP Outlander 800XMR
BRP BRP Outlander 800XMR
дисквал.
30 Сушко Віталій
Будяковский Олексій
Україна  Червоний Луч
Україна  Шахтарськ
Kawasaki Kawasaki
BRP BRP
дисквал.

UTV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 505 Резніков Олексій
Єрш Михайло
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki Teryx 750 23:18 45
2 509 Халаімов Денис
Монастирьов Віталій
Україна  Харків
Україна  Харків
Polaris Polaris RZR 23:34 42
3 504 Пархоменко Олександр
Пархоменко Генадiй
Україна  Волноваха
Україна  Волноваха
Polaris Polaris RZR XP 900 22:35 31
4 508 Слюсаренко Валерій
Ковтун Андрій
Україна  Харків
Україна  Харкив
BRP BRP Bombardier Commander 1000 23:25 15
5 510 Іванов Нікіта
Єрш Кирило
Україна  Киїів
Україна  Київ
Polaris Polaris RZR S 10:13 10
6 512 Потинський Андрій
Потинський Антон
Україна  Львів
Україна  Львів
BRP BRP CAN-AM SSV Commander LTD 1000 10:20 7
7 501 Романенко Володимир
Міньков Дмитро
Україна  Харків
Україна  Харків
Polaris Polaris RZR S 06:10 2

OPEN33

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 603 Свіріпа Леонід
Чорний Руслан
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Proto Proto 20:59 40
2 606 Улезко Дмитро
Сьомка Сергій
Україна  Ірпінь
Україна  Ірпінь
Suzuki Suzuki Samurai SJ413 19:44 30
3 607 Анніков Микола
Анніков Георгій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Toyota Toyota Hilux Surf 26:26 23
4 611 Малашенко Віктор
Бень Віталій
Україна  Кременчук
Україна  Кременчук
Suzuki Suzuki 22:46 22
5 609 Панiшев Андрiй
Ткаченко Артем
Україна  Харкiв
Україна  Харкiв
UAZ UAZ Хантер 18:49 15
6 605 Яценко Олексій
Макаренко Олександр
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 70 29:03 14
7 613 Сас Сергій
Парахін Вадим
Україна  Хмельницький
Україна  Хмельницький
Mitsubishi Mitsubishi Pajero 1 15:39 6
8 619 Рахмайлов Євген
Зінченко Олексій
Україна  Київ
Україна  Київ
Land Rover Land Rover Defender 06:36 2

TOURISM-AUTO

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 716 Гомокі Віктор
Гісем Дмитро
Україна  Ужгород
Україна  Свалява
Suzuki Suzuki Jimny 21:59 42
2 719 Юрченко Ігор
Царик Руслан
Україна  Вiнниця
Україна  Чернiвцi
Mitsubishi Mitsubishi L200 20:25 40
3 708 Подскребаєв Дмитро
Подскребаєва Ольга
Україна  Донецьк
Україна  Київ
Mitsubishi Mitsubishi Pajero 20:21 37
4 707 Мельник Володимир
Мельник Герман
Україна  Донецьк
Україна  Донецьк
Mitsubishi Mitsubishi Pajero 21:49 37
5 710 Малохатько Сергій
Головір Віктор
Україна  Кіровоград
Україна  Кіровоград
Mercedes Mercedes 300GD 22:06 37
6 721 Берзінс Модріс
Берзінс Інта
Латвія  Рига
Латвія  Рига
Toyota Toyota Land Cruiser 73 19:38 31
7 715 Возіян Сергій
Зайцев Артем
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Toyota Toyota Land Cruiser 20:45 30
8 709 Філатов Олег
Подскребаєв Анатолій
Україна  Донецьк
Україна  Донецьк
Nissan Nissan Patrol 22:38 27
9 711 Кучеренко Лариса
Добрянський Сергій
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota FJ Cruiser 20:05 26
10 714 Сенчак Петро
Васільєв Сергій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Land Rover Land Rover 20:58 26
11 713 Соловйов Артем
Горбачов Віктор
Україна  Одеса
Україна  Одеса
UAZ UAZ 3163 21:58 26
12 728 Лукасевич Дмитро
Алекса Світлана
Україна  Бровари
Україна  Бровари
Nissan Nissan Terrano 23:15 23
13 717 Каіпецький Ніколай
Коворотний Євген
Україна  Київ
Україна  Кролевець
Jeep Jeep Grand Cherokee 21:21 21
14 720 Дуневич Руслан
Новіцький Володимир
Україна  Хмельницкий
Україна  Хмельницький
VAZ VAZ 2121 18:58 17
15 729 Первак Олег
Водолажський Роман
Україна  Харків
Україна  Харків
Nissan Nissan Patrol 23:16 16
16 727 Кротенок Дмитро
Васильєв Віталій
Білорусь  Мінськ
Білорусь  Мінськ
Toyota Toyota 21:07 13
17 706 Радченко Юрій
Зінченко Ярослав
Україна  Біла Церква
Україна  Біла Церква
Toyota Toyota HiLux 20:47 8
18 701 Гіба Володимир
Разумовський Андрій
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
GAZ GAZ 69 08:53 7
19 705 Глушко Володимир
Маїр Ольга
Україна  Івано-Франківська обл.
Україна  Донецьк
UAZ UAZ 3163 23:23 7
20 704 Данков Олег
Данков Олексій
Україна  Львів
Україна  Київ
Chevrolet Chevrolet Niva 212300 22:45 6
21 730 Масалітін Олександр
Світличний Михайло
Україна  Харків
Україна  Харків
Toyota Toyota Land Cruiser 20:43 4
22 702 Дулепа Вадим
Прокопенко Андрiй
Україна  Кам'янець-Подільський
Україна  Київ
Toyota Toyota Tacoma 0
23 718 Скалецький Сергiй
Скалецька Людмила
Україна  Севастополь
Україна  Севастополь
Toyota Toyota Land Cruiser Prado 0
24 712 Пенкаль Сергій
Лабузінський Олександр
Україна  Хмельницький
Україна  Хмельницький
Nissan Nissan Patrol 0
25 703 Баликін Дмитро
Кошовий Михайло
Україна  Київ
Україна  Київ
VAZ VAZ 2121 0

TOURISM-ATV/UTV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 51 Труш Iван
Купчік Віктор
Україна  Ільїчівськ
Україна  Шопданешти
Yamaha Yamaha XT250X
Suzuki Suzuki SJ44A
19:15 14
2 52 Боднер Тiмур
Барановський Андрій
Україна  Iллiчiвськ
Україна  Одеса
Yamaha Yamaha XT225 Serow
Yamaha Yamaha DT125
19:17 14
3 54 Лесніков Олександр
Мажанян Андрій
Україна  смт. Крюковщина
Україна  Київ
BRP BRP Outlander XMR 800
BRP BRP Outlander XMR 800
08:38 7
4 53 Тихоненко Сергiй
Петренко Олександр
Україна  Iллiчiвськ
Україна  Iллiчiвськ
Yamaha Yamaha TZR 250
Honda Honda CRM 250
17:41 7

19-22 вересня 2012 року
Рожнятівський район Івано-Франківської області
IІІ Етап Чемпіонату України з трофі-рейдів
«Gorgan Trophy '12»
ОФІЦІЙНА ОСТАТОЧНА КЛАСИФІКАЦІЯ ЗМАГАННЯ
22 вересня 2012 року, 20.20 годин, с.Осмолода, б\в "Вільні Вітри"

Місце Ст. № Прізвище,і'мя
першого водія
Місто
першого
водія
Прізвище,і'мя
другого водія
Місто
другого
водія
Час КП Бали
І залікова група «ТР1»
1 111 Ковалевич Євген Київ Павлюк Олександр Київ 16:32 50 12
2 107 Гапоненко Iгор Одеса Барановський Валерiй Одеса 17:13 50 9,6
3 116 Конта Ярослав Дніпропетровськ Литовченко Олександр Дніпропетровськ 17:25 50 7,2
4 105 Коваленко Ернест Харкiв Кравченко Родiон Харкiв 18:07 50 6
5 112 Косінов Дмитро Запоріжжя Тарасюк Сергій Запоріжжя 19:40 50 4,8
6 114 Косінов Вадім Запоріжжя Павленко Дмитро Запоріжжя 19:55 50 3,6
7 127 Кучер Андрiй Харкiв Фатєєв Павло Харкiв 22:14 50 2,4
8 177 Хохлов Юрiй Луганськ Хакимов Евген Стаханов 20:56 48 1,2
9 131 Божик Вiктор Одеса Божик Константин Одеса 21:19 48 0,12
10 122 Юзков Віктор Вишневе Козленко Михайло Вишневе 19:34 47 0,12
11 130 Соколов Олександр Одеса Павлов Геннадій Одеса 22:57 46 0,12
12 115 Паскевич Едуард Кременчук Коваль Євген Кременчук 28:01 41 0,12
133 Банчук Олександр м.Калинковичи Банчук Михайло Калинковичи схід
134 Попше Іван Рахів Попше Анна Рахів схід
ІІ залікова група «ТР2»
1 201 Янукович Віктор Київ Осадчий Сергій Киев 23:36 43 12
2 210 Конохов Олексій Севастополь Безуглий Сергій Бахчисарай 25:36 42 9,6
3 206 Гнідаш Богдан Київ Лисенко Олександр Київ 27:08 28 7,2
4 211 Сальков Юрiй Харкiв Лавро Вiталiй Харкiв 14:27 19 6
5 221 Пріваленко Валерій Одеса Король Віктор Одеса 26:42 19 4,8
6 212 Александров Андрій Харків Лейкін Євген Харків 19:10 17 3,6
7 203 Мельніков Віталій Краснодон Мельніков Владислав Краснодон 27:11 17 2,4
8 219 Циплаков Руслан Донецьк Майборода Вiталiй Київ 43:14 15 1,2
9 205 Шаршонь Микола Тернопіль Бичковський Іван Тернопіль 17:44 11 0,12
10 213 Маслов Сергій Київ Гаркавий Юрій Київ 43:23 9 0,12
11 204 Гуртовий Олександр Донецьк Комаров Олександр Донецьк 25:02 6 0,12
12 214 Маньшин Андрій Бахчісарай Андрюшин Артур Одеса 26:11 6 0,12
13 202 Петьков Вадiм Харкiв Лисенко Анатолiй Киiв 42:56 3 0,12
207 Єршов Сергій Київ Бурахович Андрій Київ схід
220 Шихотаров Сергей Калининград Данусас Дариус Каунас знятий
ІІІ залікова група «ТР3»
1 315 Тригуба Олег Одеса Горбаченко Роман Одеса 22:04 33 12
2 302 Пупов Сергій Луганськ Какулія Євген Луганськ 24:13 27 9,6
3 305 Ковінько Олександр Вінниця Войтко Олександр Вінниця 20:21 22 7,2
4 316 Михайлов Олександр Сміле Опальонов Роман Сєвєродонецьк 22:56 18 6
322 Малиновський Володимир Самбір Генкузен Юрій Самбір схід
IV залікова група «АТV»
1 1 Литвинов Павло Львiв Новiцький Вiталiй Хмельницький 18:01 43 12
2 12 Дацюк Андрій Київ Жданенко Вадим Київ 24:07 33 9,6
3 4 Терлецький Володимир Київ Логвиненко Сергій Київ 26:24 33 7,2
4 14 Лохман Ігор Боярка Орловський Денис Боярка 24:17 32 6
5 22 Позняк Іван Запоріжжя Позняк Владислав Запоріжжя 30:39 29 4,8
6 3 Татарінцев Андрій Краснодон Трибунал Сергій Краснодон 30:41 29 3,6
7 6 Позняков Андрій Донецьк Бондаренко Олександр Донецьк 26:14 23 2,4
8 31 Браян Бредлі Тернопіль Шпак Ігор Львів 21:25 21 1,2
9 26 Єлизаров Олександр Шахтарськ Білоцерковський Денис Донецьк 31:31 20 0,12
10 29 Гута Андрій Тернопіль Померний Ігор Тернопіль 21:37 16 0,12
11 27 Северин Микола смт.Маньківка Лукашенко Олександр с.Поташ 30:57 5 0,12
12 2 Хорошевський Андрій Київ Баликін Роман Київ 5:03 2 0,12
13 19 Войтович Олег Львів Войтович Ростислав Львів 38:53 2 0,12
14 32 Кондратьєв Тимур Київ Полосенко Андрій Київ 30:49 1 0,12
11 Щербаков Денис Днiпропетровськ Гарнага Iгор Днiпропетровськ 49:30 0
30 Сушко Віталій Красный Луч Будяковский Олексій Шахтерск знятий
16 Рижиков Олег Дніпропетровськ Дорошенко Сергій Дніпропетровськ знятий
17 Лучков Олександр Мукачево Лейко Євген Львів знятий
18 Лопушанський Андрій Киів Ахмедов Шаміль Киів знятий
28 Сивак Віктор Маньківка Ганджа Борис Маньківка схід
V залікова група «UTV»
1 505 Резніков Олексій Київ Єрш Михайло Київ 21:18 45 12
2 509 Халаімов Денис Харків Монастирьов Віталій Харків 23:34 44 9,6
3 504 Пархоменко Олександр Волноваха Пархоменко Геннадiй Волноваха 22:35 31 7,2
4 508 Слюсаренко Валерій Харків Ковтун Андрій Харкив 23:25 15 6
510 Іванов Микита Киїів Єрш Кирило Київ знятий
512 Потинський Андрій Львів Потинський Антон Львів знятий
501 Романенко Володимир Харків Міньков Дмитро Харків знятий
VI залікова група «OPEN33»
1 603 Свирипа Леонид Одеса Чорний Руслан Одеса 20:59 40 12
2 606 Улезко Дмитро Ірпінь Сьомка Сергій Ірпінь 19:44 30 9,6
3 607 Анніков Микола Одеса Анніков Георгій Одеса 26:26 23 7,2
4 611 Малашенко Вiктор Кременчук Бень Віталій Кременчук 22:46 22 6
5 609 Панiшев Андрiй Харкiв Ткаченко Артем Харкiв 18:49 15 4,8
6 605 Яценко Олексій Київ Макаренко Олександр Київ 29:36 14 3,6
7 613 Сас Сергій Хмельницький Парахін Вадим Хмельницький 15:39 6 2,4
619 Рахмайлов Євген Киев Зінченко Олексій Киев схід

19-22 вересня 2012 року
Рожнятівський район Івано-Франківської області
Обмежене змагання з трофі-рейдів
«Gorgan Trophy '12»
ОФІЦІЙНА ОСТАТОЧНА КЛАСИФІКАЦІЯ ЗМАГАННЯ
22 вересня 2012 року, 20.20 годин, с.Осмолода, б\в "Вільні Вітри"

Місце Ст. № Прізвище,і'мя
першого водія
Місто
першого
водія
Прізвище,і'мя
другого водія
Місто
другого
водія
Час КП
ТУРИЗМ-АВТО
1 716 Гомокі Віктор
Козельська Аліса
Ужгород
Свалява
Гісем Дмитро Свалява 21:59 42
2 708 Подскребаєв Дмитро Донецьк Подскребаєва Ольга Київ 20:21 37
3 707 Мельник Володимир Донецьк Мельник Герман Донецьк 21:49 37
4 710 Малохатько Сергій Кіровоград Головір Віктор Кіровоград 22:06 37
5 721 Берзінс Модріс Рига Берзінс Інта Рига 19:38 31
6 715 Возіян Сергій
Мирошник Сергій
Одеса
Одеса
Зайцев Артем Одеса 20:45 30
7 711 Кучеренко Лариса
Семенюта Дмитро
Київ
Лук'янівка
Добрянський Сергій Київ 20:05 26
8 714 Сенчак Петро
Ступніков Євген
Одеса
Одеса
Васільєв Сергій Одеса 20:58 26
9 713 Соловйов Артем Одеса Горбачов Віктор Одеса 21:50 26
10 709 Філатов Олег Донецьк Подскребаєв Анатолій Донецьк 22:38 26
11 728 Лукасевич Дмитро Бровари Алекса Світлана Бровари 26:53 23
12 729 Первак Олег
Кучапін Ігор
Харків
Харків
Водолажський Роман Харків 26:54 22
13 717 Каіпецький Ніколай
Ківа Ірина
Київ
Київ
Коворотний Євген
Місюк Наталя
Кролевець
Кривий Ріг
21:34 21
14 720 Дуневич Руслан Хмельницкий Новіцький Володимир Хмельницький 18:58 17
15 727 Кротенок Дмитро
Ленько Ігор
Мінськ
Мінськ
Васильев Віталій
Слєпухін Павло
Мінськ
Мінськ
21:09 13
16 706 Радченко Юрій Біла Церква Зінченко Ярослав Біла Церква 20:55 8
17 705 Глушко Володимир Івано-Франківська обл. Маїр Ольга Донецьк 28:24 7
18 704 Данков Олег Львів Данков Олексій Київ 26:55 6
19 730 Масолітін Олександр
Тарасов Станіслав
Харків
Балаклєя
Світличний Михайло
Хорольцов Ігор
Харків
Харків
20:43 4
20 702 Дулепа Вадим Кам'янець-Подільський Прокопенко Андрiй Киiв 28:10 0
701 Гіба Володимир
Гришко Ігор
Запоріжжя
Запоріжжя
Разумовський Андрій Запоріжжя знятий
703 Баликін Дмитро
Старюк Владислав
Київ
Запоріжжя
Кошовий Михайло Київ знятий
712 Пенкаль Сергій
Малиновський Юрій
Хмельницький
Хмельницький
Лабузінский Олександр Хмельницький знятий
718 Скалецький Сергiй Севастополь Скалецька Людмила Севастополь знятий
719 Юрченко Iгор
Сагайдак Олег
Вiнниця
Вінниця
Царик Руслан
Повар Олександр
Чернiвцi
Вінниця
знятий, п.10.6 Регл
ТУРИЗМ-ATV
1 51 Труш Iван Ільїчівськ Купчiк Вiктор Шопданешти 19:15 14
2 52 Боднер Тiмур Iллiчiвськ Барановський Андрiй Одеса 19:17 14
3 53 Тихоненко Сергiй Iллiчiвськ Петренко Олександр Iллiчiвськ 17:51 7
54 Лесников Олександр Крюковщина Мажанян Андрій Київ знятий