Gorgan Trophy '11 Результати

TR1

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 103 Ковалевич Євген
Павлюк Олександр
Україна  Київ
Україна  Київ
Nissan Nissan Patrol 13:48 36
2 111 Пономарчук Віктор
Мальцев Сергій
Україна  Дніпропетровськ
Україна  Дніпропетровськ
Suzuki Suzuki Samurai 13:53 36
3 123 Вартанян Сергій
Коробов Василь
Білорусь  Гомель
Білорусь  Гомель
Jeep Jeep Wranqler 14:05 36
4 117 Кузнецов Микола
Циро Дмитро
Україна  Перещепіно, Дніпропетровська обл.
Україна  Київ
Mitsubishi Mitsubishi Pajero 2 15:00 36
5 101 Киричок Вадим
Молнар Іштван
Україна  с.П.Комарівці
Україна  Ужгород
Mitsubishi Mitsubishi Pajero 19:12 36
6 105 Коваленко Ернест
Кравченко Радіон
Україна  Харків
Україна  Харків
Suzuki Suzuki Samurai 12:55 35
7 122 Юзков Віктор
Пасічник Олександр
Україна  Вишневе
Україна  Вишневе
Toyota Toyota LandCruiser 73 17:42 34
8 106 Петришин Олександр
Червінський Тарас
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
Suzuki Suzuki Samurai 36:15 33
9 107 Тимофєєв Олег
Білаш Євген
Україна  Київ
Україна  Київ
Steyr-Daimler-Puch Steyr-Daimler-Puch Pinzgauer 34:47 30
10 102 Жерліцин Євген
Гусєв Дмитро
Україна  Хмельницький
Україна  Хмельницький
Mitsubishi Mitsubishi L200 18:13 27
11 115 Гусев Андрiй
Бережний Роман
Україна  Днiпропетровськ
Україна  Днiпропетровськ
VAZ VAZ 2121 28:44 21
12 108 Сас Сергій
Парахін Вадим
Україна  Хмельницький
Україна  Хмельницький
VAZ VAZ 21213 31:42 19
13 112 Родіонов Володимир
Жадан Ігор
Україна  Кіровоград
Україна  Дніпропетровськ
UAZ UAZ 31519 14:06 13
14 109 Данков Олег
Данков Олексій
Україна  Львів
Україна  Київ
Chevrolet Chevrolet Niva 14:42 9
15 015 Тюрина Наталия
Тюрин Александр
Російська Федерація  Саратов
Російська Федерація  Саратов
Land Rover Land Rover Defender 90 0
16 016 Нарыков Константин
Нарыков Роман
Російська Федерація  Курск
Російська Федерація  Курск
Land Rover Land Rover Defender 90 0

TR2

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 203 Циплаков Руслан
Майборода Вiталiй
Україна  Донецьк
Україна  Киiв
Toyota Toyota FG Cruiser 22:57 37
2 208 Конохов Олексій
Безуглий Сергій
Україна  Севастополь
Україна  Бахчісарай
Toyota Toyota Land Сruiser 70 24:29 37
3 202 Ершов Сергій
Бурахович Андрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 70 27:27 36
4 204 Заргана Дмитро
Гунько Леонід
Україна  Донецьк
Україна  Донецьк
Toyota Toyota FG Cruiser 32:35 33
5 212 Свіріпа Леонід
Чорний Руслан
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Toyota Toyota Land Cruiser 70 22:05 22
6 215 Шаршонь Микола
Бичковський Іван
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
Mercedes Mercedes G300 26:32 22
7 210 Оніщук Ігор
Білоножко Євген
Україна  Київ
Україна  
Mercedes Mercedes Benz 27:18 20
8 206 Гісем Дмитро
Озимок Іван
Україна  Свалява
Україна  Ужгород
Nissan Nissan Patrol 30:47 20
9 213 Приваленко Валерій
Король Віктор
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Isuzu Isuzu Trooper 25:03 12
10 217 Гуртовий Олександр
Солдатов Андрій
Україна  Донецьк
Україна  Донецьк
Toyota Toyota Land Cruiser 73 17:18 7
11 014 Анциферов Михаил
Маринич Сергей
Російська Федерація  Москва
Російська Федерація  Москва
Land Rover Land Rover Defender 0
12 012 Александров Михаил
Кузнецов Андрей
Російська Федерація  Санкт-Петербург
Російська Федерація  Санкт-Петербург
Toyota Toyota Land Cruiser 70 0
13 004 Николаев Александр
Калинин Дмитрий
Російська Федерація  Москва
Російська Федерація  Москва
Toyota Toyota LandCruiser 70 0
14 005 Савенко Сергей
Мальцев Денис
Російська Федерація  Москва
Російська Федерація  Дубна
Toyota Toyota LandCruiser 73 0

TR3

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 307 Zeiza Vilnis
Zeiza Aigars
Латвія  Daugavpils
Латвія  Daugavpils
Toyota Toyota Land Cruiser 80 19:55 51
2 301 Янукович Віктор
Осадчий Сергій
Україна  Київ
Україна  Киев
Proto Proto 27:01 51
3 304 Михайлов Олександр
Михайлов Владислав
Україна  с.Смелое, Луганская обл.
Україна  с.Смелое, Луганская обл.
UAZ UAZ 469 28:58 49
4 302 Пупов Сергій
Какулія Євген
Україна  Луганськ
Україна  Луганськ
Steyr-Daimler-Puch Steyr-Daimler-Puch Pinzgauer 710M 31:10 47
5 315 Тригуба Олег
Тригуба Генадій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Toyota Toyota PROTO 32:39 44
6 313 Самборський Дмитро
Горбаченко Роман
Україна  Одеса
Україна  Одеса
VAZ VAZ 2121 32:39 41
7 310 Сорокін Євген
Катранжи Юрій
Україна  Одеса
Україна  с.Владичень, Одеська обл.
GAZ GAZ 69 29:31 36
8 305 Ковинько Александр
Юрченко Игорь
Україна  Винница
Україна  Винница
Mercedes Mercedes Benz G300 46:31 26
9 001 Амельченко Владимир
Нежнов Олег
Російська Федерація  Нижний Новгород
Російська Федерація  Нижний Новгород
Toyota Toyota Proto 0
303 Шатворян Вілен
Карбовський Едуарт
Україна  Одеса
Україна  Київ
Toyota Toyota FJ Cruiser схід

ATV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 01 Литвинов Павло
Новіцький Віталій
Україна  Львів
Україна  Хмельницький
Suzuki Suzuki Kingquad
Yamaha Yamaha Grizzly
24:18 52
2 22 Позняк Іван
Позняк Владислав
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
BRP BRP Renegade
BRP BRP Renegade
26:21 52
3 23 Хорошевський Андрій
Баликін Роман
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki BF
Kawasaki Kawasaki BF
28:26 52
4 16 Слюсаренко Валерій
Синьговский Вадим
Україна  Харьков
Україна  Харьков
BRP BRP Renegade
BRP BRP Renegade
32:56 52
5 05 Ткач Юрій
Осіпов Дмитро
Україна  Київ
Україна  Запоріжжя
Polaris Polaris 850 XP
BRP BRP Renegade 800X Can-am
25:46 51
6 11 Татарінцев Андрій
Трібунал Сергій
Україна  Краснодон
Україна  Краснодон
BRP BRP Renegade
BRP BRP Renegade
28:36 48
7 02 Логвиненко Сергій
Федотов Євген
Україна  Київ
Україна  Кременчук
Kawasaki Kawasaki BF
Yamaha Yamaha
33:08 48
8 07 Кукурік Богдан
Браян Бредлі
Україна  Львів
Україна  с.Васильківці
Yamaha Yamaha Grizzly
Yamaha Yamaha Grizzly
29:27 42
9 15 Терлецький Володимир
Подскребаєв Дмитро
Україна  Киів
Україна  Киів
BRP BRP Outlender
BRP BRP Outlender
25:57 40
10 18 Поворозник Ігор
Поворозник Андрій
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
BRP BRP outlander 800 25:58 40
11 09 Геря Микола
Фiлліппов Дмитро
Україна  Луганськ
Україна  Свердловськ
Yamaha Yamaha Grizzly
Yamaha Yamaha Grizzly
31:30 40
12 19 Боднар Ігор
Паламарчук Володимир
Україна  Тернопіль
Україна  с.Велика Березовиця
BRP BRP outlander 800 26:01 39
13 12 Петренко Володимир
Позняков Андрій
Україна  Київ
Україна  Димитров, Донецька обл.
Kawasaki Kawasaki BF
Kawasaki Kawasaki BF
31:56 34
14 27 Дацюк Андрій
Жданенко Вадим
Україна  Київ
Україна  Київ
BRP BRP
BRP BRP
15:41 33
15 03 Лукашенко Олександр
Северин Микола
Україна  с.Поташ, Черкаська обл
Україна  смт.Маньківка, Черкаська обл.
Kawasaki Kawasaki BF
BRP BRP
27:42 27
16 10 Волков Роман
Волков Павло
Україна  Червоноград
Україна  Червоноград
Yamaha Yamaha
Yamaha Yamaha
17:42 19
17 21 Кондратьєв Олександр
Рєзніков Ігор
Україна  Київ
Україна  Новомосковськ, Дніпропетровська обл.
BRP BRP TX
Yamaha Yamaha Grizzly
26:58 14
18 13 Гута Андрій
Померний Ігор
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
BRP BRP 800
BRP BRP 800
31:36 1
19 24 Ручковський Дмитро
Дворянин Олександр
Україна  Львів
Україна  Львів
Kawasaki Kawasaki BF
BRP BRP 800
0
20 26 Елизаров Олександр
Гусак Юрій
Україна  Шахтарськ
Україна  Торез
BRP BRP 0
04 Сердюк Сергій
Озерянко Володимир
Україна  Бровари, Київська обл.
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki BF
BRP BRP Outlander
схід
25 Сухецький Богдан
Кащаєв Євгеній
Україна  Київ
Україна  Запоріжжя
Polaris Polaris Х2 850
Polaris Polaris 450
схід
28 Левченко Андрій
Агапітов Костянтин
Україна  Тараща
Російська Федерація  Москва
Kawasaki Kawasaki BF
Kawasaki Kawasaki BF
схід
29 Лохман Ігор
Ахмєдов Шаміль
Україна  Київ
Україна  Київ
BRP BRP
BRP BRP
дисквал.

UTV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 501 Романенко Володимир
Міньков Дмитро
Україна  Харкiв
Україна  Харкiв
Polaris Polaris RZR-S 30:33 52
2 503 Резніков Олексій
Ерш Михайло
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki Teryx 36:34 52
3 505 Пархоменко Олександр
Пархоменко Генадiй
Україна  Волноваха
Україна  Волноваха
Polaris Polaris RZR XP 900 EFI 29:09 37
4 502 Пахомов Андрій
Губернський Максим
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
BRP BRP Commander X 0
5 504 Скорік Сергій
Шамотій Валерій
Україна  Дніпропетровськ
Україна  Дніпропетровськ
BRP BRP Comander 0
6 506 Русалін Костянтин
Шаповалов В'ячеслав
Україна  Київ
Україна  Київ
Polaris Polaris RZR 0
7 300 Neisingh David
Neumann Evan
Сполучені Штати Америки  Santa Rosa
Сполучені Штати Америки  San Francisco
Polaris Polaris RZR Super Buggy 0

OPEN33

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 609 Халаімов Денис
Монастирьов Віталій
Україна  Харків
Україна  Харків
UAZ UAZ 315195 29:17 37
2 601 Яценко Олексій
Макаренко Олександр
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 70 32:29 33
3 603 Головаченко Дмитро
Гончарук Іван
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Suzuki Suzuki Samurai 28:30 29
4 607 Анніков Микола
Анніков Георгій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Toyota Toyota Hilux Surf 34:04 22
5 604 Бідюк Віктор
Грицьков Роман
Україна  Київ
Україна  Київ
Asia Motors Asia Motors Rocsta 26:28 8
6 620 Маньшин Андрій
Андрюшин Артур
Україна  Бахчисарай
Україна  Одеса
Toyota Toyota Land Cruiser 70 33:13 1

TOURISM-AUTO

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 804 Карманенко Виталий
Катасанов Сергей
Білорусь  Брест
Білорусь  Брест
Toyota Toyota Land Cruiser 61 0
2 710 Пенкаль Сергій
Пенкаль Олена
Україна  Хмельницький
Україна  Хмельницький
Nissan Nissan Patrol 0
3 735 Heinsaar Imre
Laane Viido
Естонія  Tallinn
Естонія  Tallinn
Toyota Toyota Land Cruiser 100 0
4 704 Єфiмов Валерій
Корчевський Олександр
Україна  Одеська обл., с.Котовка
Україна  Одеса
Mitsubishi Mitsubishi L200 0
5 715 Чижиков Юрій
Георгіу Артеміідій
Україна  с.Чубинське, Київська обл.
Україна  Черкаси
UAZ UAZ 31519 0
6 705 Мелешкін Святослав
Ткачук Галина
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota HiLux 0
7 702 Малохатько Сергій
Головір Віктор
Україна  Кіровоград
Україна  Кіровоград
Mercedes Mercedes Benz, G-class 0
8 716 Рыжов Владимир
Заболотский Александр
Білорусь  Пружаны
Білорусь  Брест
Ford Ford Excursion 0
9 717 Чернов Павел
Козловский Павло
Білорусь  Жодино
Білорусь  
Mitsubishi Mitsubishi L200 0
10 729 Магас Юрій
Дутчак Роман
Україна  Івано-Франківськ
Україна  Коломия, Івано-Франківська обл.
UAZ UAZ 31519 0
11 711 Дулепа Вадим
Зубчик Микола
Україна  Кам'янець-Подільський
Україна  Кам'янець-Подільський
Toyota Toyota Tacoma 0
12 708 Ель-Халабі Рафік
Devo Michael
Україна  Кіевська обл.
Нідерланди  Okland
Mercedes Mercedes 230 Е 0
13 734 Modris Berzins
Inta Berzina
Латвія  Riga
Латвія  Riga
Toyota Toyota Land Cruiser 73 0
14 709 Зворигін Олександр
Зворигін Сергій
Україна  Дніпропетровськ
Україна  Дніпропетровськ
Mitsubishi Mitsubishi Pajero Wagon 0
15 712 Потієнко Олег
Говоруха Олександр
Україна  Бровари
Україна  Бровари
Toyota Toyota Land Cruiser 73 0
16 707 Протасов Леонід
Протасова Ірина
Україна  с.Софіївська Борщагівка
Україна  Київ
Volkswagen Volkswagen Amarok 0
17 713 Войтко Олександр
Кочегаров Андрій
Україна  Вінниця
Україна  Вінниця
Toyota Toyota 4Runner 0
18 706 Колопенюк Олександр
Кізіма Дмитро
Україна  Одеса
Україна  Київ
Nissan Nissan Patrol 0
19 732 Улашин Олександр
Улашин Ігор
Україна  Львів
Україна  Львів
UAZ UAZ 469 0
20 714 Олексiйчук Вадим
Каменчук Олександр
Україна  Київ
Україна  Київ
Mitsubishi Mitsubishi L200 0
21 718 Демедюк Вадим
Бульбанюк Олег
Україна  Київ
Україна  смт.Бородянка, Київська обл.
Toyota Toyota FJ Cruiser 0
22 720 Мельников Віталій
Кубло Олексій
Україна  Краснодон
Україна  Краснодон
UAZ UAZ 31514 0
23 719 Божик Віктор
Божик Олена
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Toyota Toyota Land Cruiser 80 0
24 726 Филатов Олег
Осередчук Iгор
Україна  Донецк
Україна  Донецк
Nissan Nissan патрол 0
25 727 Хаджилий Вадим
Дульский Богдан
Молдова  Тирасполь
Молдова  Тирасполь
Toyota Toyota Land Cruiser 0
26 728 Мельник Володимир
Мельник Герман
Україна  Донецк
Україна  Донецк
Mitsubishi Mitsubishi 0
27 701 Кухтюк Сергій
Осипенко Сергій
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota LC 73 0
28 722 Звягінцев Леонід
Павлюк Володимир
Україна  Львів
Україна  Львів
Mitsubishi Mitsubishi Pajero Sport 0
29 730 Хоперія Леван
Махматов Нажмутдін
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 0
30 733 Ювко Олександр
Перхулин Віктор
Україна  Івано-Франківськ
Україна  Івано-Франківськ
Toyota Toyota HiLux 0
31 736 Карпенко Сергій
Алєйнікова Ірина
Україна  Київ
Україна  Київ
Mitsubishi Mitsubishi L200 0
32 737 Хованський Сергій
Кошик Олександр
Україна  Донецьк-3
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 105 0
33 800 Бурбуа Анатолій
Оленько Жанна
Україна  Київ
Україна  Обухів
Dodge Dodge Ram 0
34 660 Віконский Василь
Пастушин Олег
Україна  Надвірна
Україна  Надвірна
Nissan Nissan Patrol 0
703 Васильєв Ігор
Драганов Олексій
Україна  Одеська обл, с. Вільне
Україна  Одеса
Mitsubishi Mitsubishi L200 схід

TOURISM-ATV/UTV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 55 Недошитко Роман
Стецик Анатолій
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
BRP BRP Outlender / Outlender 0
2 61 Остапович Роман
Пономарьов Олег
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki BF
BRP BRP Outlander
0
3 51 Поступайло Іван
Купчік Віктор
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Yamaha Yamaha XT225 Serow
Honda Honda FTR 220
0
4 52 Барановський Андрій
Труш Iван
Україна  смт.Слободка, Одеська обл
Україна  Іллічівськ, Одеська обл.
Yamaha Yamaha TW200
Yamaha Yamaha XT250X
0
5 64 Штендель Бьорн
Артемов Віктор
Німеччина  Hamburg
Україна  Одеса
Kawasaki Kawasaki Terix 0
6 54 Петрище В'ячеслав
Трембач Юрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki Terix 0
7 56 Храпко Сергій
Україна  Тернопіль
Україна  
BRP BRP
BRP BRP
0
8 58 Сімків Володимир
Попович Микола
Україна  Львів
Україна  Львів
BRP BRP Commander
BRP BRP outlander
0
9 57 Гарбарук Юрий
Дундий Тарас
Україна  Киев
Україна  Киев
Honda Honda CRF-450x
Honda Honda CRF-450x
0
Місце на змаганні Ст. № Прізвище, ім'я першого водія Місто першого водія Прізвище, ім'я другого водія (для ATV- водія) Місто другого водія (для ATV- водія) Всього КП на змаганні Всього часу на змаганні Очки на змаганні
ТР1
1 103 Ковалевич Євген Київ Павлюк Олександр Київ 36 13:48 12
2 111 Пономарчук Віктор Дніпропетровськ Мальцев Сергій Дніпропетровськ 36 13:53 9,6
3 123 Вартанян Сергій Гомель Коробов Василь Гомель 36 14:05 0
4 117 Кузнєцов Микола Перещепіно Циро Дмитро Київ 36 15:00 7,2
5 101 Кірічок Вадим П.Комарівці Молнар Іштван Ужгород 36 19:12 6
6 105 Коваленко Ернест Харків Кравченко Родіон Харків 35 12:55 4,8
7 122 Юзков Віктор Вишневе Пасічник Олександр Вишневе 34 36:42 3,6
8 106 Петришин Олександр Тернопіль Чернівський Тарас Гаї Шевченківські 33 36:15 2,4
9 107 Тимофєєв Олег Київ Білаш Євген Київ 30 34:47 1,2
10 102 Жерліцин Євген Хмельницький Гусєв Дмитро Хмельницький 27 18:13 0
11 115 Гусєв Андрій Дніпропетровськ Бережной Роман Дніпропетровськ 21 28:44 0
12 108 Сас Сергій Хмельницький Парахін Вадим Хмельницький 19 31:42 0
13 112 Родіонов Володимир Кіровоград Жадан Ігор Дніпропетровськ 13 33:06 0
14 109 Данков Олег Львів Данков Олексій Київ 9 33:42 0
ТР2
1 203 Циплаков Руслан Донецьк Майборода Віталій Київ 37 22:57 12
2 208 Конохов Олексій Севастополь Безуглий Сергій Бахчісарай 37 24:29 9,6
3 202 Єршов Сергій Київ Бурахович Андрій Київ 37 27:27 7,2
4 204 Заргана Дмитро Донецьк Гунько Леонід Донецьк 33 32:35 6
5 212 Свирипа Леонід Одеса Чорний Руслан Одеса 22 22:05 4,8
6 215 Шаршонь Микола Тернопіль Бичковський Іван Тернопіль 22 33:25 3,6
7 210 Оніщук Ігор Київ Білоножко Євген Лецхи 20 37:18 2,4
8 206 Гісем Дмитро Свалява Озимок Іван Ужгород 20 30:47 1,2
9 213 Приваленко Валерій Одеса Король Віктор Одеса 12 25:03 0
10 217 Гуртовий Олександр Донецьк Солдатов Андрій Донецьк 7 17:18 0
ТР3
1 307 Зейза Вілніс Даугавпілс Зейза Айгар Даугавпілс 51 20:15 0
2 301 Янукович Віктор Київ Осадчий Сергій Київ 51 27:01 12
3 302 Пупов Сергій Луганськ Какулія Євген Луганськ 47 31:10 9,6
4 315 Тригуба Олег Одеса Тригуба Геннадій Одеса 44 32:39 7,2
5 304 Михайлов Олександр Сміле Михайлов Владислав Сміле 41 28:58 6
6 313 Самборський Дмитро Одеса Горбаченко Роман Одеса 41 32:39 4,8
7 310 Сорокін Євген Одеса Катранжи Юрій Владичень 36 29:31 3,6
8 305 Ковінько Олександр Вінниця Юрченко Ігор Вінниця 26 57:56 2,4
303 Шатворян Вілен Одеса Карбовський Едуард Київ 0 33:50 0
ATV
1 01 Литвинов Павло Львів Новіцький Віталій Хмельницький 52 24:38 12
2 22 Позняк Іван Запоріжжя Позняк Владислав Запоріжжя 52 26:21 9,6
3 23 Хорошевський Андрій Київ Баликін Роман Київ 52 29:26 7,2
4 16 Слюсаренко Валерій Харків Синьговський Вадим Харків 52 33:56 6
5 05 Ткач Юрій Київ Осіпов Дмитро Запоріжжя 51 33:46 4,8
6 07 Кукурік Богдан Львів Браян Бредлі Васильківці 49 29:27 3,6
7 11 Татарінцев Андрій Краснодон Трибунал Сергій Краснодон 48 28:36 2,4
8 02 Логвиненко Сергій Київ Федотов Євген Кременчук 48 33:08 1,2
9 15 Терлецький Володимир Київ Подскрєбаєв Дмитро Київ 40 25:57 0
10 18 Поворозник Ігор Петриків Поворозник Андрій Петриків 40 25:58 0
11 09 Геря Микола Луганськ Філіппов Дмитро Свердловськ 40 34:23 0
12 19 Боднар Ігор Тернопіль Паламарчук Володимир В.Березовиця 39 26:01 0
13 13 Гута Андрій Тернопіль Померний Ігор Тернопіль 38 31:36 0
14 12 Петренко Володимир Київ Позняков Андрій Димиртов 34 50:55 0
15 27 Дацюк Андрій Київ Жданенко Вадим Київ 33 29:44 0
16 03 Лукашенко Олександр Поташ Северин Микола Маньківка 27 31:28 0
17 10 Волков Роман Червоноград Волков Павло Червоноград 19 17:42 0
18 21 Кондратьєв Олександр Київ Рєзніков Ігор Новомосковськ 14 65:58 0
25 Сухецький Богдан Київ Кащаєв Євген Запоріжжя 0 29:45 0
24 Ручковський Дмитро Львів Дворянин Олександр Львів 0 30:09 0
28 Левченко Андрій Тараща Агапітов Костянтин Москва 0 31:39 0
26 Єлізаров Олександр Шахтарськ Гусак Юрій Торез 0 33:52 0
04 Сердюк Сергій Бровари Озеряко Володимир Київ 0 00:00 0
29 Лохман Ігор Київ Ахмедов Шаміль Київ 0 00:00 0
UTV
1 501 Романенко Володимир Харків Міньков Дмитро Пісочин 52 30:33 12
2 503 Рєзніков Олексій Київ Єрш Михайло Київ 52 36:34 9,6
3 505 Пархоменко Олександр Волноваха Пархоменко Геннадій Волноваха 37 29:09 7,2
4 300 Несинг Девід Київ (Санта-Роса) Нейман Еван Сан-Франциско 1 41:45 6
502 Пахомов Андрій Люценра Губернський Максим Люцерна 0 23:46 0
504 Скорик Сергій Дніпропетровськ Шамотій Валерій Дніпропетровськ 0 32:49 0
506 Русалін Костянтин Київ Шаповалов Вячеслав Київ 0 34:17 0
Open 33
1 609 Халаімов Денис Харків Монастирьов Віталій Харків 37 29:17 12
2 601 Яценко Олексій Київ Макаренко Олександр Київ 35 36:46 9,6
3 603 Головаченко Дмитро Одеса Гончарук Іван Одеса 29 34:34 7,2
4 607 Анніков Микола Одеса Анніков Георгій Одеса 22 39:07 6
5 604 Бідюк Віктор Київ Грицьков Роман Київ 8 26:28 4,8
6 620 Маньшин Андрій Бахчісарай Андрюшин Артур Одеса 1 33:13 3,6
Туризм-АВТО
1 709 Зворигін Олександр Дніпропетровськ Зворигін Сергій Дніпропетровськ 27 11:28
2 710 Пенкаль Сергій Хмельницький Пенкаль Олена Хмельницький 27 12:16
3 804 Карманенко Віталій Брест Катасанов Сергій Брест 27 12:42
4 717 Чернов Павло Жодино Козловський Павло Мінськ 27 12:47
5 713 Войтко Олександр Вінниця Кочегаров Андрій Вінниця 27 13:32
6 706 Колопенюк Олександр Одеса Кізіма Дмитро Київ 27 15:00
7 735 Хейнсаар Імре Таллінн Лаане Віідо Таллінн 27 17:52
8 734 Модріс Берзінс Ріга Інта Берзіна Ріга 27 17:56
9 716 Рижов Володимир Пружани Заболотський Олександр Брест 27 18:16
10 704 Єфімов Валерій Котовка Корчевський Олександр Одеса 27 18:31
11 708 Ель-Халабі Рафік Абрамівка Дево Мікаель Окланд 27 18:58
12 711 Дулепа Вадим Кам'янець-Подільський Зубчик Микола Кам'янець-Подільський 27 22:33
13 660 Віконський Василь Івано-Франківськ Пастушин Олег Надвірна 27 23:05
14 705 Мелешкін Святослав Київ Ткачук Галина Київ 27 25:19
15 800 Бурбуа Анатолій Київ Оленько Жанна Обухів 27 26:38
16 719 Божик Віктор Одеса Божик Олена Одеса 27 28:45
17 726 Філатов Олег Донецьк Осередчук Ігор Донецьк 27 29:05
18 728 Мельник Володимир Донецьк Мельник Герман Донецьк 27 30:00
19 730 Хоперія Леван Київ Махматов Нажмутдін Київ 26 18:03
20 736 Карпенко Сергій Київ Алєйнікова Ірина Київ 26 20:07
21 727 Хаджилий Вадим Тираспіль Дульський Богдан Тираспіль 26 21:08
22 718 Демедюк Вадим Бородянка Бульбанюк Олег Київ 26 24:42
23 732 Улашин Олександр Львів Улашин Ігор Львів 26 28:15
24 722 Звягінцев Леонід Львів Павлюк Володимир Львів 26 34:07
25 733 Ювко Олександр Івано-Франківськ Перхулин Віктор Івано-Франківськ 25 16:47
26 707 Протасов Леонід Софіївська Протасова Ірина Київ 25 18:06
27 712 Потієнко Олег Бровари Говоруха Олександр Бровари 24 19:21
28 701 Кухтюк Сергій Київ Осипенко Сергій Київ 18 18:51
702 Малохатько Сергій Кіровоград Головір Віктор Кіровоград схід
703 Васильєв Ігор Вільне Драганов Олексій Одеса схід
714 Олексійчук Вадим Київ Коменчук Олександр Київ схід
715 Чижиков Юрій Чубинське Георгеу Артеміідій Черкаси схід
720 Мельников Віталій Краснодон Кубло Олексій Краснодон схід
729 Магас Юрій Івано-Франківськ Дутчак Роман Івано-Франківськ схід
737 Хованський Сергій Донецьк Кошик Олександр Івано-Франківськ схід
Туризм-ATV
1 55 Недошитко Роман Тернопіль Стецик Анатолій Тернопіль 27 23:45
2 51 Поступайло Іван Одеса Купчік Віктор Одеса 27 23:50
3 57 Гарбарук Юрій Київ Дундій Тарас Київ 27 25:42
4 52 Барановський Андрій Слободка Труш Іван Іллічівськ 20 23:48
5 61 Остапович Роман Київ Пономарьов Олег Київ 20 25:46
54 Петрище В'ячеслав Київ Трембач Юрій Київ схід
56 Храпко Сергій Тернопіль схід
58 Сімків Володимир Львів Попович Микола Львів схід
64 Штендель Бьорн Гамбург Артемов Віктор Одеса схід