Gorgan Trophy '10 Результати

TR1

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 101 Улезко Дмитро
Сьомка Сергій
Україна  Ірпінь
Україна  Ірпінь
Suzuki Suzuki Samurai 21:41 41
2 117 Кузнецов Микола
Лялька Віталій
Україна  Перещепіно, Дніпропетровська обл.
Україна  Перещепине
Mitsubishi Mitsubishi Pajero 23:03 41
3 105 Коваленко Ернест
Кравченко Радіон
Україна  Харків
Україна  Харків
Suzuki Suzuki Samurai 25:56 41
4 114 Циплаков Руслан
Майборода Вiталiй
Україна  Донецьк
Україна  Київ
Toyota Toyota FG Cruiser 27:29 41
5 112 Киричок Вадим
Молнар Іштван
Україна  Ужгород
Україна  Ужгород
Mitsubishi Mitsubishi Padjero II 30:15 41
6 103 Ковалевич Євген
Павлюк Олександр
Україна  Київ
Україна  Київ
Nissan Nissan Patrol 38:55 41
7 107 Яценко Олексій
Кривицька Анна
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 70 37:02 40
8 106 Войтко Олександр
Кочегаров Андрій
Україна  Вінниця
Україна  Вінниця
Toyota Toyota 4Runner 34:33 34
9 140 Гнідаш Богдан
Арсланова Марія
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 40 35:56 33
10 113 Король Віктор
Павлов Олександр
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Isuzu Isuzu Bighorn 38:44 32
11 133 Сакун Дмитрий
Бегун Андрей
Білорусь  Минск
Білорусь  Минск
Jeep Jeep Wrangler 26:56 29
12 102 Левицький Юрій
Растопчин Сергій
Україна  Івано-Франківськ
Україна  Івано-Франківськ
Chevrolet Chevrolet Нива 28:19 29
13 104 Гайван Володимир
Гайван Анастасія
Україна  Київ
Україна  Київ
VAZ VAZ 2121 32:38 19
14 108 Головаченко Дмитро
Гончарук Іван
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Suzuki Suzuki Samurai 35:19 18

TR2

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 208 Самборський Дмитро
Горбаченко Роман
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Daihatsu Daihatsu Rocky 29:18 44
2 209 Халаімов Денис
Монастирьов Віталій
Україна  Харків
Україна  Харків
UAZ UAZ 34:56 44
3 202 Ершов Сергій
Бурахович Андрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 70 39:00 42
4 213 Дмітрієв Олександр
Добрянський Сергій
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota Land Cruiser 70 34:34 34
5 210 Шереметьєв Антон
Никитенко Володимир
Україна  Одеса
Україна  Одеса
UAZ UAZ 31512 39:34 33
6 215 Варварич Іван
Мартенюк Володимир
Україна  Чернівці
Україна  Чернівці
UAZ UAZ 3151 37:09 32
7 216 Фоменко Сергій
Афанасьев Сергій
Білорусь  Брест
Білорусь  Брест
Suzuki Suzuki Самурай 37:46 30
8 206 Чорний Руслан
Рукша Дмитро
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Suzuki Suzuki SJ-413 23:29 26
9 203 Пенкаль Сергій
Лабузінський Олександр
Україна  Хмельницький
Україна  Хмельницький
Nissan Nissan Patrol 30:04 20
10 201 Котлярський Віталій
Парахін Вадим
Україна  Хмельницький
Україна  Хмельницький
UAZ UAZ 469 36:01 19
11 212 Янчишин Руслан
Закалик Юрій
Україна  Львів
Україна  Львів
UAZ UAZ 31519 34:26 10
12 217 Малих Василій
Другак Андрій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Nissan Nissan Patrol 38:44 5
13 204 Шаршонь Микола
Бичковський Іван
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
Mercedes Mercedes G300 30:18 4
207 Ілюк Руслан
Німчук Микола
Україна  Коломия
Україна  Коломия
Mitsubishi Mitsubishi Pajero II схід
205 Чапрак Сергій
Чапрак Володимир
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
Nissan Nissan Patrol GR не залік
218 Слободян Юрій
Шеквель Микола
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
Mercedes Mercedes G 250 не залік
211 Приваленко Валерій
Соловйов Артем
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Isuzu Isuzu не залік
214 Заргана Дмитро
Циплаков Сергiй
Україна  Донецьк
Україна  Донецьк
Toyota Toyota Land Cruser не залік

TR3

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 313 Свіріпа Леонід
Гапоненко Ігор
Україна  Одеса
Україна  Одеса
VAZ VAZ 21213 38:50 41
2 303 Тригуба Олег
Тригуба Генадій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
GAZ GAZ 69 37:06 31
3 302 Янукович Віктор
Осадчий Сергій
Україна  Донецьк
Україна  Київ
Mercedes Mercedes G230 36:10 29
4 304 Кравчук Юрій
Йонаш Володимир
Україна  смт. Ясіня, Рахівського р-ну
Україна  м. Рахів, Закарпатської обл.
UAZ UAZ 31512 39:26 29
5 305 Жук Олег
Жук Ігор
Україна  смт Східниця
Україна  смт Східниця
UAZ UAZ 35:05 21
6 301 Чернов Павел
Стыбук Борис
Білорусь  Жодино
Білорусь  Жодино
GAZ GAZ 69 36:52 20
7 307 Кодій Микола
Ель-Халабі Рафік
Україна  Київ
Україна  Київ
Steyr Daimler Puch Steyr Daimler Puch Pinzgauer 36:17 14

ATV

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 01 Новіцький Віталій
Литвинов Павло
Україна  Хмельницький
Україна  Львів
Yamaha Yamaha Grizzly
Suzuki Suzuki KingQuad
26:01 53
2 22 Позняк Іван
Позняк Владіслав
Україна  Запоріжжя
Україна  Запоріжжя
BRP BRP Renegade
BRP BRP renegade
32:27 50
3 07 Міньков Дмитро
Романенко Володимир
Україна  Харків
Україна  Харків
Polaris Polaris RZR-S 37:05 50
4 12 Герштейн Дмитро
Дзиба Микола
Україна  Київ
Україна  Київ
Arctic Cat Arctic Cat Thundercat 1000Н2 LE
Arctic Cat Arctic Cat Thundercat 1000Н2
32:59 44
5 05 Сіньговский Вадим
Слюсаренко Валерій
Україна  Харків
Україна  Харків
BRP BRP Can-Am Renegade
BRP BRP RCan-Am enegade
30:47 43
6 14 Подскребаєв Дмитро
Терлецький Володимир
Україна  Київ
Україна  Київ
BRP BRP
BRP BRP
32:24 37
7 06 Логвиненко Сергій
Федотов Євген
Україна  Київ
Україна  Кременчук
Kawasaki Kawasaki BF
Yamaha Yamaha Grizzly 700
34:19 36
8 08 Бонтар Сергій
Карачун Сергій
Україна  Червоноград
Україна  Червоноград
Kawasaki Kawasaki
Yamaha Yamaha
33:39 35
9 04 Лучков Олександр
Гісем Дмитро
Україна  Мукачево
Україна  Свалявський р-н
BRP BRP 800
BRP BRP 650
22:44 34
10 13 Осіпов Дмитро
Ткач Юрій
Україна  Запоріжжя
Україна  Київ
Suzuki Suzuki
Polaris Polaris
22:56 33
11 32 Баликін Роман
Хорошевський Андрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki BF 750
Kawasaki Kawasaki BF 750
26:47 33
12 21 Лукашенко Олександр
Северин Микола
Україна  Маньківка
Україна  Маньківка
Kawasaki Kawasaki BruteForce 750
BRP BRP Bombardir
28:28 30
13 27 Ревус Роман
Дрозд Тарас
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
BRP BRP Bombardier
BRP BRP Bombardier
27:42 29
14 25 Померний Ігор
Храпко Сергій
Україна  Тернопіль
Україна  Тернопіль
BRP BRP Outlander
BRP BRP Outlander
28:05 29
15 03 Шпак Ігор
Зошій Андрій
Україна  Львів
Україна  Львів
Yamaha Yamaha 700|500
Polaris Polaris
36:01 29
16 02 Кукурік Богдан
Чернецький Сергій
Україна  Львів
Україна  Львів
Yamaha Yamaha 700
Polaris Polaris 500
25:07 22
17 11 Єрш Михайло
Сінгаєвський Олександр
Україна  Киів
Україна  Киів
Kawasaki Kawasaki BF
Kawasaki Kawasaki BF
20:26 21
18 10 Янчук Олексій
Покровський Ігор
Україна  Одеса
Україна  Одеса
Zonder Zonder FPA 700E-2
Zonder Zonder FPA 700E-2
33:07 20
17 Резніков Олексій
Лінкін Спартак
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki Teryx 750 схід
16 Катеринчук Микола
Лопушанський Андрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki
Kawasaki Kawasaki
схід
23 Русалін Костянтин
Шаповалов В'ячеслав
Україна  Київ
Україна  Київ
Kawasaki Kawasaki 750
Kawasaki Kawasaki 750
схід
09 Городецький Ігор
Дроботей Олександер
Україна  Червоноград
Україна  Червоноград
Yamaha Yamaha
Polaris Polaris
не залік
15 Ніколишен Валерій
Кравченко Володимир
Україна  Київ
Україна  Київ
Yamaha Yamaha
Kawasaki Kawasaki
не залік
24 Лохман Ігор
Ахмєдов Шаміль
Україна  Київ
Україна  Київ
BRP BRP
Kawasaki Kawasaki
не залік
18 Гуріч Віктор
Сердюк Сергій
Україна  Київ
Україна  Бровари
BRP BRP Bombardier Outlande 650
Kawasaki Kawasaki KVF750
не залік
19 Лукацький Вiталiй
Хоменко Сергiй
Україна  Кременчук
Україна  Кременчук
Kawasaki Kawasaki дисквал.
20 Порохня Олександр
Логвиновський Олег
Україна  Кременчук
Україна  Кременчук
Kawasaki Kawasaki дисквал.

TOURISM-AUTO

Місце Номер Екіпаж Країна, Місто Авто/АТV Час КП
1 510 Соколов Олександр
Павлов Генадій
Україна  Одеса
Україна  Одеса
VAZ VAZ 21214 18:36 26
2 517 Юрченко Ігор
Ковінько Олександр
Україна  Вінниця
Україна  Вінниця
Mitsubishi Mitsubishi L200 25:37 26
3 503 Смерека Ярослав
Цибульський Олександр
Україна  Чернівці
Україна  Чернівці
Mitsubishi Mitsubishi Pajero II 26:27 26
4 502 Зворигін Олександр
Зворигін Сергій
Україна  Дніпропетровськ
Україна  Дніпропетровськ
Mitsubishi Mitsubishi Pajero Wagon 2 27:36 26
5 505 Братушка Любов
Маїр Ольга
Україна  Донецьк
Україна  Донецьк
UAZ UAZ 3163-233 27:48 26
6 515 Юргель Сергій
Бурбан Сергій
Україна  Івано-Франківськ
Україна  Львів
VAZ VAZ 2121 27:56 26
7 514 Репіленко Ігор
Репіленко Юрій
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota FJ CRUISER 30:22 26
8 511 Карманенко Виталий
Катасанов Сергей
Білорусь  Брест
Білорусь  Брест
Toyota Toyota LC 60 21:11 25
9 501 Созінов Володимир
Володарский Генадій
Україна  Днепропетровск
Україна  Киев
Mitsubishi Mitsubishi Pajero 30:45 25
10 516 Печерський Дмитро
Шиян Леонид
Україна  Киев
Україна  Киев
Toyota Toyota LC-80 19:48 24
11 518 Карпенко Сергій
Алєйнікова Ірина
Україна  Київ
Україна  Київ
Mitsubishi Mitsubishi L200 22:19 23
12 508 Осламовська Тетяна
Осламовський Артем
Україна  Київ
Україна  Київ
Toyota Toyota FJ Cruiser 30:38 21
13 506 Кожемякін Святослав
Тесля Владіслав
Україна  Київ
Україна  Київ
Jeep Jeep Grand Cherokee 29:14 19
14 513 Мачерко Андрей
Потеруха Сергей
Білорусь  Пружаны
Білорусь  Пружаны
Nissan Nissan Патрол GR 33:09 16
15 512 Дулепа Вадим
Зубчик Микола
Україна  Каменець-Пододільський
Україна  Каменець-Пододільський
Toyota Toyota Tacoma 25:56 14
16 507 Мединський Назар
Підгурський Назар
Україна  Львів
Україна  Львів
VAZ VAZ 2121 30:38 14
17 509 Жубрицькій Андрій
Шпильчук Константин
Україна  Кам'янець-Подільський
Україна  Кам'янець-Подільський
Chevrolet Chevrolet 20:33 8
504 Рыжов Владимир
Сторчак Александр
Білорусь  Пружаны
Білорусь  Пружанский р-н
Ford Ford Excursion схід
Wolosyn Marek
Bazydlo Jarek
Польща  Warszawa
Польща  Warszawa
Mitsubishi Mitsubishi поза залік.
Wolosyn Przemyslaw
Zak Slawomir
Польща  Warszawa
Польща  Warszawa
Mitsubishi Mitsubishi поза залік.
Strozynski Piotr
Wietrzynski Cezary
Польща  Warszawa
Польща  Warszawa
Nissan Nissan поза залік.
Maciej Mikus
Fojtuch Miroslaw
Польща  
Польща  
Mercedes Mercedes GD 350 поза залік.
Darna Tomasz
Filbrant Wojciech
Польща  
Польща  
Nissan Nissan Patrol GR поза залік.
Marcin Jakubczyk
Nowak Boleslaw
Польща  
Польща  
Jeep Jeep Wrangler поза залік.
Kuzmicki Andzrej
Michalski Krystian
Польща  
Польща  
Nissan Nissan Patrol GR поза залік.
Slowiak Tomasz
Slowiak Renata
Польща  
Польща  
Land Rover Land Rover Discovery поза залік.