Зображення

Gorgan Trophy '17 23-27.08.2017

Інформація: 2017 | 2016 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Volodymyr
Організатор
Організатор
Повідомлень: 304
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Gorgan Trophy '17 23-27.08.2017

Повідомлення Volodymyr » 07 березня 2017, 22:40

«Gorgan Trophy '17» — найвидовищніші й найскладніші перегони позашляхової техніки Українськими Карпатами. Найсуворіші випробування чекають у Ґорганах, у самому серці гір, що вражають своєю дивовижною природою, унікальним гірським мікрокліматом і складними рельєфами.

Зображення

Участь у «Gorgan Trophy '17» — це можливість не тільки перевірити себе та свою техніку, зустрітися з однодумцями з різних куточків України та з-за кордону, а й зануритись у традиції і побут горян. Це можливість познайомитись з мешканцями бойківського краю, побачити й відчути місцевий колорит, скуштувати традиційну кухню.
Базовий табір учасників буде розташований за 2 км від с. Осмолода, Рожнятівського району, Івано-Франківської області поряд із готельним комплексом «Вільні Вітри», на березі річки Лімниця.
«Gorgan Trophy '17» проходитиме у форматі 3-етапного GPS орієнтування, перших два дні — навігаційні, третій день — лінійний. Екіпажі за три дні повинні взяти максимальну кількість контрольних пунктів у важкодоступній гірській місцевості. Рухатись дорогами-річками, долати круті, затяжні схили, продиратись крізь лісові хащі закинутими дорогами. Обирати стратегію проходження маршруту залежно від підготовки техніки, погодних умов і рельєфу. Протяжність спортивної траси близько 250 кілометрів. Траса TOURISM–AUTO розрахована на серійне авто без лебідки, спеціальної ґуми та спецзасобів. КП TOURISM–HARD і TOURISM–АТV/UTV — наближені до TR1–TR2, але без глибокої води й загрози перекидання з наслідками.

Створюється програма для груп підтримки та глядачів. Окремо для тих хто, полюбляє піші подорожі, можливе сходження на г. Грофа висотою 1748 м над р.м., похід до високогірного озера Росохан розташованого на висоті 1120 м над р. м., що на схилі хребта Аршиця, висотного болота Мшана 763–773 м над р.м. Шанувальникам автоподорожей запропонуємо путівник визначними місцями Рожнятівського та Богородчанського районів (монастирі, церкви, музеї, водоспади, скелі та навіть грязьовий вулкан).

Змагання проводитимуться у дев'яти залікових категоріях:
 • TR1 – серійні позашляхові автомобілі, колеса до 33".
 • TR2 – підготовлені позашляхові автомобілі, колеса до 36".
 • TR3 – спеціальні позашляхові автомобілі, колеса до 40".
 • АТV – квадроцикли.
 • UTV – багі.
 • OPEN33 – модифіковані позашляхові автомобілі, колеса до 33".
 • TOURISM–AUTO – позашляхові автомобілі без обмежень, колеса тільки АТ.
 • TOURISM–HARD – позашляхові автомобілі без обмежень.
 • TOURISM–АТV/UTV – квадроцикли та багі без обмежень.

Попередній графік:
 • 23 серпня — прибуття, розселення, реєстрація.
 • 24 серпня — перегони (попередньо навігаційна СД — 08:00 - 20:00).
 • 25 серпня — перегони (попередньо навігаційна СД — 08:00 - 20:00).
 • 26 серпня — перегони (попередньо лінійна СД — 10:00 - 15:00) / фестиваль.
 • 27 серпня — нагородження (Івано-Франківськ).

Представники ЗМІ можуть відвідати змагання, отримавши акредитацію за тел.: +38 (067) 670-65-99 (Володимир Яцинич), чи відіславши листа на info [at] gorgan-trophy.info

Детальна Інформаці | Реєстрація | Регламент | Учасники | Відео | Форум

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Гори — це таки ж хвилі, тільки дуже повільні © Володимир Серкіна «Регіт шамана»
Чим крутіше джип — тим довше він в ремонті © JOB

Volodymyr
Організатор
Організатор
Повідомлень: 304
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '17 23-27.08.2017

Повідомлення Volodymyr » 10 липня 2017, 18:50

Відкритий лист до ФАУ

Доброго дня.

Gorgan Trophy — найвидовищніші й найскладніші перегони позашляхової техніки Українськими Карпатами. Цього року «Gorgan Trophy» відзначають своє десятиріччя. За цей час було випробовувано і змінено ряд форматів проведення заходу, змінювались статуси, тривалість, періоди проведення та локації.

Цього року ми вирішили відійти від монопольного формату що до статусу проведення заходу і спробувати формат платформи на основі якої можна паралельно проводити окрім загального заліку Gorgan Trophy — заліки інших серій. Основний принцип роботи платформи:

 • Первинна участь (внесок) у заліку Gorgan Trophy.
 • Можливість проведення усіх заліків паралельно.
 • Відсутність домінування однієї серії (учасників) над іншою.

Ми пропонуємо проведення етапу Чемпіонату України з трофі-рейдів 2017 та етапу Любительської серії з трофі-рейдів 2017. Підрахунок результатів в середині окремої серіях — повна прерогатива організатора серії (в даному випадку ФАУ). З свого боку ми забезпечуємо трасу змагань, дозвільні документи, дорожні книги (за фото КП), повний комплект учасника задекларований на сторінці заходу — https://gorgan-trophy.info/2017#what_you_get, повний комплект бортових наліпок відповідно до статусу змагання (ЧУ чи Любительська серія, лого ФАУ), організацію і роботу постів старту та фінішу, проведення брифінгів, організацію роботи штабу (приміщення, умови роботи, підключення до мережі організатора з доступом до всіх робочих матеріалів заходу: фотофіксації, файли з координатами КП, регламенти та друкарки, папір), умови для проведення окремої адміністративної комісії та технічної інспекції, організації закритого парку по закінченню перегонів, інформаційне табло для розміщення офіційних документів. Усі додаткові умови та потреби готові окремо розглянути і докласти зусиль до їх виконання.

На даний час на основі платформи Gorgan Trophy вже погоджено проведення 4-го етапу RFC West Ukraine, а також розглядається можливість проведення етапу Кубку Львова з трофі-рейдів.

З повагою,
Організаційний комітет Gorgan Trophy
Гори — це таки ж хвилі, тільки дуже повільні © Володимир Серкіна «Регіт шамана»
Чим крутіше джип — тим довше він в ремонті © JOB

Volodymyr
Організатор
Організатор
Повідомлень: 304
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '17 23-27.08.2017

Повідомлення Volodymyr » 13 липня 2017, 11:06

Доброго дня!

Gorgan Trophy - Гонка яка має свою історію , свій колорит, свою неповторність місцевості. За цей час були деякі етапи ЧУ, декілька років змагання взагалі не проходили не в якому форматі(2014,2015)

Нажаль скрутна ситуація в нашій країні привела до серйозних труднощів по проведенню змагань в цілому, а змагань ЧУ особливо(тут більше вимог до підготовки змагання,в процесі проведення, та звітності по закінченню).

Ймовірно з цих причин і ваш орг комітет не має можливості провести етап ЧУ.На разі ніяких листів, звернень, заявок або навіть усних повідомлень(дзвінків) до цього відкритого листа в цьому році не було.

Рішення шукати нові формати змагання абсолютно доцільно і вчасно. Однак проводити ЧУ в змаганні де входить ще декілька різного роду "покатушек" вважаємо не можливим. По підсумкам минулого року, під час змагань на жаль були деякі не сумісності в частині організації змагань ( старт, хронометраж, контроль старта , медики на етапі).

Орг комітет не звертав особливу увагу на ці моменти. Ці вимоги є обов'язковими та важливими. Проведення етапу ЧУ в цому році на вашому змаганні не планується.

Всебічно дуже дякуємо за такий формат спілкування (новинка) ,готові надати допомогу в організації видовищного та цікавого змагання та прийняти участь в якості участників якщо воно буде офіційн.

Від комітету позашляховіх змагань ФАУ
Михайл Єрш
Гори — це таки ж хвилі, тільки дуже повільні © Володимир Серкіна «Регіт шамана»
Чим крутіше джип — тим довше він в ремонті © JOB


Повернутись до “Gorgan Trophy”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість