Gorgan Trophy — '16 Партнери

ЖЛЗК / ЖЕЛЕЗЯКА

ЖЛЗК (ЖЕЛЕЗЯКА)

Генеральний спонсор

ЖЕЛЕЗЯКА – сервісний центр для квадроциклів і всюдиходів.

Vitol / T-MAX Industrial

Vitol T-MAX Industria

Офіційний спонсор

Ім'я компанія T-MAX Industrial почала набирати силу після виграного тендера на виробництво лебідок під спецзамовлення армії Ізраїлю.

З усіх представлених конкурентів лебідки T-MAX вигідно відрізняються надійністю, стійкістю до підвищених екстремальних умов і дуже демократичною ціною.

Надійно завоював армійські ринки T-MAX Industrial направив свої зусилля на традиційні ринки обладнання для бездоріжжя. В США, Австралії та Європі гідно оцінили продукцію компанії. А з 1996 року продукцію T-MAX Industrial можна придбати і в Україні.

Компанія неодноразово отримувала престижні нагороди на міжнародних виставках, включаючи один з найбільших в світі виставок SEMA в США, демонструючи новітні досягнення та передові технології.

У асортименті T-MAX Industrial можна виділити наступні напрямки:

  • автомобільні лебідки з електроприводом для позашляховиків і квадроциклів;
  • гідравлічні та електричні лебідки для автомобільних евакуаторів;
  • промислові лебідки малої й середньої потужності для механізації виробничих процесів;
  • ручні лебідки різної потужності та призначення;
  • такелаж, пристосування та аксесуари, призначені для спортивних позашляховиків;

Vitol / T-MAX Industrial

Parates Parts

Офіційний спонсор
Parates Parts

Carlsberg Ukraine

Carlsberg Ukraine

Пивний партнер

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним із найвідоміших пивних брендів у світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів у Європі. У Carlsberg Group працюють понад 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу. За підсумками 2016 року Carlsberg Group продала близько 35 мільярдів пляшок пива (0,5 л).

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює понад 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth&Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen та інші.

Варимо пиво для кращого теперішнього та майбутнього.

Carlsberg Ukraine

Пропозиція для спонсорів та партнерів

Партнерська пропозиція Спонсорська пропозиція