Gorgan Trophy '11 Партнери

Офіційні спонсори

«ОККО»

ОККО

АЗК «ОККО» – це автозаправні комплекси, що за якістю обладнання, рівнем сервісу і своєю філософією прирівнюються до кращих європейських аналогів. Це цілий комплекс послуг, починаючи від повноцінного магазину, кафе та миття авто, закінчуючи пральнею для водіїв-далекобійників і пеленаторними столиками для немовлят. При АЗК «ОККО» розвивається мережа ресторанів французької кухні «A la minute» та міні-кафе «Hot-cafe». Задоволений Клієнт – основна мета і найбільша цінність мережі.

Мережа АЗК «ОККО» є одним з найбільших власників АЗК в Україні – комплекси «ОККО» представлені у всіх областях України та АР Крим. Мережа активно розширюється у нових регіонах, зокрема на сході і півдні країни.

Сьогодні мережа АЗК «ОККО» налічує понад 300 АЗК, з них 2 річкові заправні станції та одна АГНКС (газ–метан) «ОККО». На АЗК «ОККО» працює 107 автогазозаправих пункти (АГЗП). Мережа АЗК «ОККО» задовольняє потреби автомобілістів у всіх видах пального – Pulls 95, Diesel Pulls, євро-бензин А95 та покращений А92 забезпечують високу якість руху та продовжують «життя» авто. Стаціонарні та мобільні лабораторії мережі контролюють пальне від заводу–виробника до «пістолета», а тому стабільна висока якість пального є гарантованою.

«ОККО» – отримай більше.

BTR

BTR

На сьогоднішній день ринок лебідок достатньо різноманітний як по виробникам, так і по цінам. Як і у всіх приборах та пристроях, тут діє принцип ціна – якість.

Тюнінг–центр 4x4 «BTR» методом проб, помилок та багато чисельних тестів визначився з вибором. Ми користуємось самі, і радимо своїм клієнтам лебідки виробництва компанії «ComeUP Winch Inc». Якість лебідок що виготовляються, гарантується штучною перевіркою на стендах для випробовувань фирми «ComeUP Winch Inc». Без перевірки ні одна лебідка не відвантажується споживачу.

Надійність і безвідмовна робота – ось складові успіху і довіри клієнтів до бренду «ComeUP Winch Inc».

Пропозиція для спонсорів та партнерів

Партнерська пропозиція PDF

Спонсорська пропозиція PDF