Gorgan Trophy '10 Партнери

Офіційні спонсори

ZONDERMOTO

ZONDER

Компанія ZONDERMOTO є українським імпортером мото та сільгосптехніки ZONDER, що виробляється за замовленням AP Holding GmbH (Австрія). Наші фахівці здійснюють постійний контроль якості на всіх етапах виробництва техніки. Велика увага при виготовленні техніки приділяється питанням безпеки та надійності. У 2008 компанія почала постачати на Україну квадроцикли. В даний час на український ринок поставляється чотири моделі квадроциклів ZONDER. Модельний ряд ZONDER для України постійно розширюється. У 2010 році ми запропонували нашим споживачам кілька нових, цікавих моделей. У тому числі сучасні і досить актуальні розробки, з успіхом продаються в Європі. Серед них моделі з двигунами Kazuma і Hyansong, з надійними і гідними навіть умов трофі-рейдів системами трансмісії та амортизації. Крім того, ми сподіваємося приємно здивувати наших споживачів варіантами додаткового оснащення вже знайомих класичних моделей.

Компанія ZONDERMOTO багато уваги приділяє розвитку сервісної бази своєї продукції і зв'язків зі своїми споживачами. Для нас дуже важливо, щоб наші клієнти відчували себе максимально комфортно в період експлуатації техніки торгової марки ZONDER. Ми пропонуємо шанувальникам нашої марки широкий асортимент аксесуарів і запасних частин.

Колектив ZONDERMOTO працює для Вас, задля створення у Вас гарного настрою, для того, щоб Ваше мотожиття було особливе, цікаве і захоплююче. Ми цінуємо людей, для яких слово МОТО не порожній звук, а багато в чому слово, яке визначає світогляд, світогляд вільної людини. Наш праця спрямована на те, щоб допомогти Вам реалізувати свої найпотаємніші, особливі мотомрії.

ComeUp

ComeUp

На сьогоднішній день ринок лебідок достатньо різноманітний як по виробникам, так і по цінам. Як і у всіх приборах та пристроях, тут діє принцип ціна – якість.

Тюнінг–центр 4x4 «BTR» методом проб, помилок та багато чисельних тестів визначився з вибором. Ми користуємось самі, і радимо своїм клієнтам лебідки виробництва компанії «ComeUP Winch Inc». Якість лебідок що виготовляються, гарантується штучною перевіркою на стендах для випробовувань фирми «ComeUP Winch Inc». Без перевірки ні одна лебідка не відвантажується споживачу.

Надійність і безвідмовна робота – ось складові успіху і довіри клієнтів до бренду «ComeUP Winch Inc».

Лакор

lakor.com.ua

Спеціалізація Приватного підприємства Лакор — це виготовлення рекламної продукції.

12 років практичного досвіду, фаховий колектив та власна виробнича база дають можливість впевнено себе почувати в наступних напрямках діяльності:

  • Зовнішня реклама — комплексне оформлення вокзалів, лікарень, шкіл, телестудій,супермаркетів, магазинів, перукарень, тощо. Виготовлення рекламних конструкцій, мобільних та інформаційних стендів, реклама на транспорті.
  • Текстиль-друк-пошиття — Виготовлення прапорів, пошиття корпоративного одягу, нанесення зображень на готові вироби з текстилю.
  • Сувенірна продукція — кубки , медалі, дипломи ,значки ,брелки, ручки, запальнички, парасолі, подушки, краватки, футболки, кепки, шалики.
  • Широкоформатний друк — банери, сітілайти, бігборди, брандмауери - виготовлення зображень та їх монтаж.

Nucleart

nucleart.net

Nucleart займаєтеся виробництвом цифрових матеріалів – створює Інтернет сайти, веб-системи, мультимедіа та відео. Головним акцентами є інтерактивність, автоматизація та оптимізація. Простими словами будь-який із розроблених продуктів передбачає можливість «кліку» при потребі, але кількість «кліків» має бути мінімальною за найкоротший можливий термін часу.

Продакшен студія пропонує:

  • досвід команди з 2004, та індивідуальних спеціалістів з 1997;
  • уніфіковані рішення для керування сайтом, інтернет-магазину, інтернет-казино, системи моніторингу туристів;
  • послуги по дослідженню та розробці для потреб саме Вашого бізнесу.

Nucleart – виважені рішення.

Інформаційний партнер

«Вирус Свободы»

Вірус Свободи. Позашляховий журнал

Перший Всеукраїнський позашляховий шомісячний журнал.

Журнал «Вирус Свободы» створений для тих, хто вже заражений цим Вірусом, для тих, кому не страшні перешкоди, для тих, хто прагне слідувати за своїми бажаннями і відкривати нове, для тих, хто прагне одержувати задоволення від їзди, авто екстрима, для тих, хто жадає пригод, і знає, що таке свобода.

Спонсорська пропозиція

Переглянути PDF 125.2 Kb.