Gorgan Trophy '09 Партнери

Офіційні спонсори

ComeUp

На сьогоднішній день ринок лебідок достатньо різноманітний як по виробникам, так і по цінам. Як і у всіх приборах та пристроях, тут діє принцип ціна – якість.

Тюнінг–центр 4x4 «BTR» методом проб, помилок та багато чисельних тестів визначився з вибором. Ми користуємось самі, і радимо своїм клієнтам лебідки виробництва компанії «ComeUP Winch Inc». Якість лебідок що виготовляються, гарантується штучною перевіркою на стендах для випробовувань фирми «ComeUP Winch Inc». Без перевірки ні одна лебідка не відвантажується споживачу.

Надійність і безвідмовна робота – ось складові успіху і довіри клієнтів до бренду «ComeUP Winch Inc».

lakor.com.ua

Спеціалізація Приватного підприємства Лакор — це виготовлення рекламної продукції.

12 років практичного досвіду, фаховий колектив та власна виробнича база дають можливість впевнено себе почувати в наступних напрямках діяльності:

  • Зовнішня реклама — комплексне оформлення вокзалів, лікарень, шкіл, телестудій,супермаркетів, магазинів, перукарень, тощо. Виготовлення рекламних конструкцій, мобільних та інформаційних стендів, реклама на транспорті.
  • Текстиль-друк-пошиття — Виготовлення прапорів, пошиття корпоративного одягу, нанесення зображень на готові вироби з текстилю.
  • Сувенірна продукція — кубки , медалі, дипломи ,значки ,брелки, ручки, запальнички, парасолі, подушки, краватки, футболки, кепки, шалики.
  • Широкоформатний друк — банери, сітілайти, бігборди, брандмауери - виготовлення зображень та їх монтаж.

nucleart.net

Nucleart займаєтеся виробництвом цифрових матеріалів – створює Інтернет сайти, веб-системи, мультимедіа та відео. Головним акцентами є інтерактивність, автоматизація та оптимізація. Простими словами будь-який із розроблених продуктів передбачає можливість «кліку» при потребі, але кількість «кліків» має бути мінімальною за найкоротший можливий термін часу.

Продакшен студія пропонує:

  • досвід команди з 2004, та індивідуальних спеціалістів з 1997;
  • уніфіковані рішення для керування сайтом, інтернет-магазину, інтернет-казино, системи моніторингу туристів;
  • послуги по дослідженню та розробці для потреб саме Вашого бізнесу.

Nucleart – виважені рішення.

Інформаційний партнер

Вірус Свободи. Позашляховий журнал

Перший Всеукраїнський позашляховий шомісячний журнал.

Журнал «Вирус Свободы» створений для тих, хто вже заражений цим Вірусом, для тих, кому не страшні перешкоди, для тих, хто прагне слідувати за своїми бажаннями і відкривати нове, для тих, хто прагне одержувати задоволення від їзди, авто екстрима, для тих, хто жадає пригод, і знає, що таке свобода.

Спонсорська пропозиція

Переглянути PDF 125.2 Kb.