Gorgan Trophy '07 Партнери

Паливний партнер

ОККО

Мережа АЗК «ОККО» є одним з найбільших власників АЗК в Україні. Задоволений Клієнт — основна мета і найбільша цінність мережі. АЗК «ОККО» знаходяться у 19 областях України (Дніпропетровській, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській) та в АР Крим та м. Києві. Мережа активно розширюється у нові регіони, зокрема на сході і півдні країни.

Сьогодні мережа АЗК «ОККО» налічує понад 250 АЗС «ОККО» , з них 2 річкові заправні станції «ОККО» та одна АГНКС (газ–метан) «ОККО». На АЗК «ОККО» працює 83 автогазозаправих пункти (АГЗП). Мережа АЗК «ОККО» задовольняє потреби автомобілістів у всіх видах пального. Pulls 95, Євро–бензин А95 та А98 на АЗК «ОККО» забезпечує високу якість руху та продовжує «життя» авто. Стаціонарні та мобільні лабораторії мережі контролюють пальне від заводу–виробника до «пістолета», а тому стабільна висока якість палива є гарантованою.

АЗК «ОККО» — це автозаправні комплекси, що за якістю обладнання, рівнем сервісу і своєю філософією прирівнюються до кращих європейських аналогів. Це цілий комплекс послуг, починаючи від повноцінного магазину, кафе та миття авто, закінчуючи пральнею для водіїв–далекобійників і послугами Інтернет–зв’язку. При АЗК «ОККО» розвивається мережа ресторанів французької кухні «A la minute» та міні–кафе.

«ОККО» — це хороше ставлення, якісний сервіс, безпека та комфорт для водіїв.

Офіційні спонсори

ComeUp

На сьогоднішній день ринок лебідок достатньо різноманітний як по виробникам, так і по цінам. Як і у всіх приборах та пристроях, тут діє принцип ціна — якість.

Тюнінг–центр 4x4 «BTR» методом проб, помилок та багато чисельних тестів визначився з вибором. Ми користуємось самі, і радимо своїм клієнтам лебідки виробництва компанії «ComeUP Winch Inc». Якість лебідок що виготовляються, гарантується штучною перевіркою на стендах для випробовувань фирми «ComeUP Winch Inc». Без перевірки ні одна лебідка не відвантажується споживачу.

Надійність і безвідмовна робота — ось складові успіху і довіри клієнтів до бренду «ComeUP Winch Inc».

nucleart.net

Nucleart займаєтеся виробництвом цифрових матеріалів — створює Інтернет сайти, веб-системи, мультимедіа та відео. Головним акцентами є інтерактивність, автоматизація та оптимізація. Простими словами будь-який із розроблених продуктів передбачає можливість «кліку» при потребі, але кількість «кліків» має бути мінімальною за найкоротший можливий термін часу.

Продакшен студія пропонує:

  • досвід команди з 2004, та індивідуальних спеціалістів з 1997;
  • уніфіковані рішення для керування сайтом, інтернет-магазину, інтернет-казино, системи моніторингу туристів;
  • послуги по дослідженню та розробці для потреб саме Вашого бізнесу.

Nucleart — виважені рішення.